logo

Tylko u nas kod rabatowy 15% na Groupona - odbierz zniżkę!

31lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Na półmetek wakacji mamy niespodziankę dla wszystkich naszych Czytelników. Tylko u nas zgarniecie dodatkowy kod rabatowy w wysokości 15% na wszystkie oferty dostępne na Grouponie! Zajrzyjcie do tekstu i odbierzcie swoją zniżkę.

Reklama

Połowa wakacji minęła w oka mgnieniu. Większość z Was z pewnością ubolewa nad tym, że już za miesiąc trzeba będzie znowu wrócić do szkoły. Wśród naszych Czytelników są także z pewnością osoby, które już nudzą się siedząc w domu, a Ci, którzy na urlopie byli w czerwcu czy na początku lipca już zdążyli zapomnieć o błogim lenistwie. Dla wszystkich z Was mamy niespodziankę! Tylko u nas zgarniecie dodatkowy kod rabatowy na oferty Groupona ważny do 6 sierpnia

Groupon kod rabatowy 15%

Odbierz rabat!

Nie musicie stawać na rzęsach żeby otrzymać rabat :-) Wystarczy tylko, że skopiujecie kod rabatowy o treści: GODEALLA i użyjecie go w koszyku ze swoim zamówieniem na stronie Groupona, a on obniży jego wartość o 15% (maksymalnie 50 zł). Bez minimalnej wartości zamówienia i dodatkowych warunków. Jest tylko jedno małe "ale". Z przyczyn od nas niezależnych, kod ten nie obowiązuje na oferty Multikina i PizzaPortal, ale poza nimi możecie kupować wszystko, na co tylko macie ochotę aż do 6 sierpnia włącznie. A my wiemy doskonale co umili Wam wolny czas w wakacje!

Kupony rabatowe na półmetek wakacji 15% taniej

Dla wszystkich znudzonych wolnym czasem wakacyjnym, choć takich jest zdecydowanie mniej niż tych, którzy tęsknią już za powrotem do szkoły, mamy zestaw kuponów rabatowych, z którymi na pewno nie będziecie się nudzić przez najbliższy miesiąc oraz przypomnicie sobie błogi smak lenistwa jeśli już zdążyliście zapomnieć o swoim urlopie. 

-> Tropical Islands w Berlinie

Tropical Islands Groupon

Na Tropikalnej Wyspie w Berlinie poczujecie się jak w ciepłym kraju i przypomnicie zrelaksujecie się podobnie, jak na zagranicznych wakacjach. Wszystko to w cenie 67,15 zł z kodem rabatowym: GODEALLA i w tym otrzymacie już transport do i z Berlina oraz bilet wstępu do Tropical Islands.

-> Rejs statkiem po Wiśle

Rejs statkiem po Wiśle

Wszyscy mieszkańcy Warszawy oraz osoby odwiedzające latem stolicę bedą mogły skorzystać z oferty na rejs historycznym statkiem Loewentin po Wiśle wraz z przewodnikiem za 33,99 zł. Cena po obniżce 15% z kodem rabatowym GODEALLA zawiera wstęp na statek dla 2 osób. Możecie więc wybrać się na romantyczną randkę czy zwiedzanie Warszawy z zupełnie innej strony :-)

-> Escape Room Kraków

Escape Room Kraków

Escape Room to doskoanła rozrywka i sposób na spędzenie wolnego czasu w wakacje! Coraz więcj osób docenia tego typu gry, w których można poczuć się jak prawdziwi śledczy starający się rozwiązać zagadkę. W Krakowie za wyjście do Escape Roomu od poniedziałku do piątku zapłacicie 59,49 zł za 2 osoby. Nie zapomnijcie wpisać kodu rabatowego: GODEALLA.

-> Park trampolin Jump Hall we Wrocławiu

Park trampolin Wrocław

Jeżeli w Waszych dzieciach drzemie mnóstwo energii, zabierzcie je do parku trampolin. Tam wspólnie wyszalejecie się, wyskaczecie i wybawicie za wszystkie czasy! Wejście do parku dla 1 osoby wyniesie Was po zniżce tylko 14,44 zł.

-> Wakacje w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska wyjazd Groupon

Jeśli dopiero planujecie swój wakacyjny wyjazd i marzy Wam się urlop, podczas którego odpoczniecie i oszczędzicie, skorzystajcie z naszego kodu rabatowego. Obowiązuje on na wszystkie oferty Travel dostępne na Grouponie, dlatego z pewnością znajdziecie kierunek idealny dla siebie. Morze czy góry, Polska czy egzotyka? Wszystko to zarezerwujcie taniej!

Jeszcze więcej kuponów rabatowych? Mamy je tutaj!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close