logo

Tydzień rabatów w Wittchen. Ceny spadają nawet o 70%

19maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Do końca tygodnia potrwa Happy Week w Wittchen. Stylową galanterię skórzaną, obuwie, bagaże i inne artykuły z asortymentu z sklepu kupić można teraz w cenach obniżonych nawet o 70%. Dodatkowe 10% zniżki zyskują posiadacze kart stałego klienta i VIP.

Tysiące produktów do -70% w Wittchen

Rabatowy festiwal obejmuje tysiące produktów wszystkich kategorii. Ceny rozpoczynają się już od 19 zł (etui). Imponujący jest zbiór damskich torebek, których ceny rozpoczynają się od 45 zł (!), a klasyczne modele kosztują często mniej niż 100 zł.

Wszystkie przecenione produkty znajdują się na tej stronie. Korzystając z filtrów umieszczonych na lewo łatwo odnaleźć się tym w gąszczu :)

Dodatkowe 10% zniżki dla posiadaczy kart stałego klienta

Na większy rabat liczyć mogą stali klienci i klienci posiadający karty VIP. Dla nich ceny spadają o dodatkowe 10%. Z facebookowego profilu Wittchen dowiedzieliśmy się, że promocja działa i w salonach stacjonarnych, i w e-sklepie.

Jak stać się posiadaczem kart lojalnościowych Wittchen? Nie jest to niestety takie proste. Trzeba dokonać zakupów odpowiednio na kwotę min. 500 zł jednorazowo lub 1000 zł w ciągu trzech miesięcy (Karta Stałego Klienta) lub na 5000 zł w ciągu ostatnich sześciu miesięcy (Karta VIP).

Wygląda jednak na to, że ostatnie bardzo atrakcyjne promocje w Wittchen mogą w całkiem niezłym tempie przybliżyć nas do zyskania kart lojalnościowych :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close