logo

Tydzień darmowej dostawy w Reserved, Mohito, Sinsay i Cropp

22paź 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Lubicie robić zakupy w sieciówkach, szczególnie bez wychodzenia z domu? W dobrze Wam znanych sklepach: Reserved, Mohito, Sinsay i Cropp wystartował tydzień darmowej dostawy. Jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać bezpłatnie swoje zamówienie?

Reklama

Nie wszyscy lubią buszować po sklepach i spędzać długie godziny w centrum handlowym w poszukiwaniu nowych ubrań i stylizacji. Jeśli jesteście zwolennikami kupowania online i większość Waszej szafy to ciuchy ze znanych sieciówek, teraz macie aż tydzień, żeby złożyć w nich swoje zamówienie i nie zapłacić za przesyłkę!

Darmowa dostawa z Reserved, Mohito, Sinsay i Cropp

Darmowa dostawa Reserved Sinsay Mohito Cropp

W dobrze Wam znanych sieciówkach: Reserved, Mohito, Sinsay i Cropp  do niedzieli 28 października skorzystacie z darmowej dostawy. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby uzyskać bezpłatną przesyłkę zamówienia? Najlepsze w tej promocji jest to, że nie musicie martwić się żadnymi warunkami! Darmowa dostawa obowiązuje bowiem bez minimalnej wartości zamówienia na wszystkie produkty dostępne w tych sklepach. Nie potrzebujecie także żadnych dodatkowych kodów rabatowych.

Jak skorzystać z darmowej dostawy?

  1. Wejdź na stronę ulubionego sklepu: Reserved, Mohito, Sinsay i Cropp.
  2. Maksymalnie do 28.10 kup wybrany produkt/produkty.
  3. Opłata za dostawę kurierem nie zostanie naliczona - system automatycznie obniży kwotę przesyłki.

Przykładowe zamówienie z Cropp: 

Darmowa dostawa Reserved Sinsay Mohito Cropp

Co kupisz z darmową dostawą?

Korzystając z tygodnia darmowej dostawy w sieciówkach, warto rozejrzeć się za ubraniami w sam raz na sezon jesień-zima. Temperatury niestety spadają, a zima na horyzoncie, dlatego pomyślcie o ciepłej kurtce, płaszczyku lub sweterkach w sam raz na ten czas. Pamiętajcie, że zamówicie je z darmową dostawą kurierem :-)

Pikowane kurtki: 

Darmowa dostawa Reserved Sinsay Mohito Cropp

  • Reserved: 99,99 zł zamiast 159,99 zł + darmowa dostawa
  • Mohito: 149,99 zł + darmowa dostawa
  • Cropp: 89,99 zł + darmowa dostawa
  • Sinsay: 79,99 zł + darmowa dostawa

Ciepłe sweterki:

 Darmowa dostawa Reserved Sinsay Mohito Cropp

Korzystając z darmowej dostawy w sieciówkach, warto także obkupić się w akcesoria i te produkty, które nie kosztują wiele. Przy zakupie kolczyków czy innych akcesoriów za 9,99 zł nie opłaca Wam się ponosić kosztów dostawy, dlatego taka promocja, jak ta, jest świetną okazją na tańsze zakupy :-) Jesteście ciekawi, w jakich jeszcze sklepach w najbliższym czasie nie zapłacicie za przesyłkę swojego zamówienia?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close