logo

Tydzień Bułgarski z Neckermannem! Zaplanuj tanie wakacje, zgarnij voucher do Aquaparku i 50% zniżki na pokój

20mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Może jeszcze nie tak szybko, ale już na pewno planujesz na nie miejsce a terminarzu - wakacje! 
Gdzie w tym roku oferty najbardziej sprzyjają portfelom turystów?
Oprócz ofert Last Minute co jakiś czas biura turystyczne oferują specjalne oferty First Minute, dodatkowe zniżki, gratisy. W tym tygodniu szczególną promocję ma biuro podróży Neckermann proponując Tydzień Bułgarski.  

Mamy też możliwość wyboru dojazdu na wczasy - samolot, dojazd własny albo wycieczki objazdowe. Oczywiście oprócz środka transportu różna jest też cena. 

Samolot

Wyloty są organizowane zarówno z Warszawy jak i z Katowic. Przykładowe destynacje prezentowane poniżej, to znane wszystkim Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Na takich wakacjach można zaoszczędzić przy rewerwacji nawet 237zł za osobę.Dojazd własny

Oferty z dojazdem własnym są równie popularne i szczególnie atrakcyjne dla samodzielnych turystów. Wtedy koszty podróży nie sa tak duże, a pobyt w hotelu kosztuje np. 266zł za osobę. Za 7-dniowe wakacje z 2 posiłkami w Słonecznym Brzegu jest to kwota symboliczna!Wycieczki objazdowe

Jeżeli chcesz aktywniej spędzić swoje bułgarskie wakacje, zawsze możesz zdecydować się na wycieczkę objazdową. Neckermann przygotował dwa różne programy takich wycieczek. Wybierając Szlak Drakuli (2297zł) będziesz podążać śladami krwiożerczego Hrabiego, a decydujac się na Bułgarię i Turcję (2558zł) poznasz dwie różne kultury.Darmowy Aquapark

Podczas Tygodnia Bułgarskiego 300 pierwszych osób, które dokona rezerwacji (w czasie trwania promocji) na imprezę do Warny z pobytem w jednym z 7 hoteli w Albenie (Flamingo Grand Hotel, Club Dobrotiza Beach, Hotel Kalikara, Hotel Magnolia, Hotel Gergana, Hotel Mura, Hotel Slavuna) w terminach wylotu od 1 czerwca do 18 września bieżącego roku, otrzyma voucher na darmowy wstęp do Aquaparku w Albenie. Należy jednak wysłać maila z numerem stałej rezerwacji - decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów dostępnych jest w regulaminie promocji Tydzień Bułgarski.

50% zniżki

Drugą wyjątkową promocją jest 50% zniżki na 8 pokoi w Clubie Dobrotiza Beach 3N. Jeżeli planujesz wykupić pobyt w Clubie Dobrotiza Beach pokój dwuosobowy to pamiętaj, że te z kodem 2V i 3V otrzymują 50% zniżki na zakwaterowanie. Dotyczy to pobytów w terminie od 22 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku. Obniżona cena zostanie naliczona automatycznie przy rezerwacji.

Wakacje w Bułgarii


Wybrzeże Morza Czarnego cieszy się od zawsze dużą popularnością i nic w tym dziwnego. Szerokie piaszczyste plaże, wydmy, romantyczne klify, morskie pejzaże, a oprócz tego źródła mineralne. Przepiękna natura, malownicze miasteczka, obiekty docenione przez UNESCO - jest się czym chwalić! Oprócz tego oczywiście bułgarska kuchnia i wino, serdeczność gospodarzy - to wszystko wpływa na coraz częstszy wybór Bułgarii jako wakacyjnego miejsca odpoczynku.
Dlatego też oferta Neckermanna jest tak atrakcyjna :)


Tydzien Bułgarski kończy się 29 marca, więc warto się pospieszyć z wyborem! Jeżeli chcesz sprawdzić dokładne zasady promocji, wejdź na stronę Tygodnia Bułgarskiego albo zajrzyj do regulaminu.


Jeżeli wciąż szukasz pomysłu na wymarzone wakacje, to mamy kilka propozycji dla Ciebie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close