logo

Tydzień bułgarski w Neckermannie: darmowe vouchery za rezerwację

19kwi 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Anna Spychalska

0

Dziś nie jest tak popularna, jak Hiszpania czy Grecja, ale jeszcze 25 lat temu była niekwestionowanym numerem 1 jeżeli chodzi o wakacyjne wybory Polaków. Bułgaria, bo o niej mowa, znów przyciąga turystów. Dla swoich klientów zainteresowanych tym kierunkiem Neckermann przygotował ciekawe promocje.

Jak podaje strona biura Neckermann, w 1988 roku Bułgarię odwiedziło aż milion Polaków! Na ten okres przypadało więc apogeum zainteresowania tym czarnomorskim państwem. Nic dziwnego - piękna pogoda i szerokie plaże skutecznie przyciągały tłumy naszych Rodaków.

Lato 2016: okazje cenowe

Jeżeli wciąż szukasz idealnej oferty na wakacje, być może warto wziąć pod uwagę także Bułgarię? Ceny wycieczek do tego kraju, także tych samolotowych, w porównaniu do innych kierunkow są naprawdę bardzo okazyjne. W Neckermannie ceny tygodniowego wypoczynku z przelotami zaczynają się już od 845 zł - na chwilę obecną takie ceny dotyczą wylotu w czerwcu z Katowic, jednak podobne hity cenowe są dostępne także z innych miast. Pełną ofertę wakacji w Bułgarii przejrzeć można specjalnej podstronie.

Jeszcze tańsze są wakacje z dojazdem własnym - w tym przypadku ceny zaczynają się już od 234 zł za osobę za 7-dniowy wypoczynek. W cenę są już wliczone śniadania.

Jedziemy do Bułgarii

Jeżeli wciąż nie jesteś przekonany co do tego kierunku jako miejsca swoich wakacji w 2016 roku, być może decydującym argumentem będzie promocja, w której rezerwacje złożone w terminie od 18 do 24 kwietnia 2016 roku są premiowane darmowym voucherem do aquaparku w Albenie.

Neckermann to oczywiście nie jedyne biuro, które oferuje wycieczki do Bułgarii w bardzo okazyjnych cenach. Sprawdźcie inne promocje, dzięki którym pojedziecie na wakacje z rabatami sięgającymi nawet 68%!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close