logo

TUI: Madera zimą ze sporymi rabatami

19maj 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Chociaż jeszcze nie rozpoczął się tak naprawdę wakacyjny letni sezon, warto pomyśleć już nad tym, gdzie będziemy chcieli wyskoczyć na wczasy zimą - możemy sporo zaoszczędzić. Macie ochotę na zwiedzanie Madery?

Chcąc upolować tanie wakacje mamy kilka możliwości, jedną z nich jest last minute, jednak ta opcja nie zawsze jest pewna - możemy nie znaleźć czegoś w terminie naszego urlopu, zaś z drugiej strony możemy zabrać się za planowanie o wiele wcześniej i skorzystać z ofert first minute, które gwarantują nam niższą cenę. Właśnie taką akcję prowadzi właśnie TUI - otrzymamy aż 500 zł zniżki na rezerwację za każdą osobę! Brzmi kusząco?

Portugalska wyspa pełna zieleni

Madera, czyli portugalski archipelag leżący na Oceanie Atlantyckim sąsiaduje z Afryką i Wyspami Kanaryjskimi - możemy się spodziewać dużej ilości słońca! Klimat jest określany jako wiecznie wiosenny - średnia roczna temperatura to ok. 22 stopni Celsjusza.Wyspa jest wyjątkowo zielona, a znajdujące się na niej lasy wawrzynowe zostały wpisane na listę UNESCO. Jest to obszar prawie 2/3 całej wyspy! Chociaż pewnie wszyscy fani piłki nożnej Maderę kojarzą raczej z tego, że właśnie tam urodził się Cristiano Ronaldo ;) Do archipelagu zalicza się: Madera, Porto Santo, Desertas, Selvagens.

Wakacje na Maderze w zimie

Ceny wakacji na Maderze zaczynają się od 1700zł - już z wliczoną zniżką 500zł na osobę:

Wczasy w grudniu - tylko pomyślcie o tym, że będziecie mogli na tydzień zostawić zimę, sypiący się śnieg i zimny wiatr, aby wygrzać się na rajskiej wyspie! Dodatkowo możecie liczyć na kolejny rabat - 100zł na osobę, jeśli choć raz wybraliście się z TUI na wakacje.

Większość ofert dotyczy wylotu w grudniu, jednak znajdziemy równeż na nieco wcześniejsze terminy, np. listopad:

W tej ofercie mamy tylko śniadanie, ale lokalizacja nadrabia wszystko! Hotel oprócz tego, ze ma kilka świetnych basenów, to mieści się tuż nad oceanem!

W promocji 500zł na osobę znajdziemy wiele propozycji - przeważnie na grudzień, ale jest też kilka na listopad. Jeśli chcecie przejrzeć wszystkie oferty, to sprwadźcie na stronie TUI.

Jako, że jest to oferta first minute, obowiązuje również zasada 5% zaliczki oraz najlepsza cena lub zwrot pieniędzy!

Szukacie czegoś na nadchodzące lato, a dopiero później zaplanujecie zimowe wakacje?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close