logo

Tropiciele absurdalnych promocji w akcji! Wyniki konkursu na promocyjną wpadkę

18lis 2013

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Promocje i rabaty są częścią naszego konsumenckiego życia. Przyzwyczajeni do ich obecności w sklepach, często nie zwracamy uwagi na to, co naprawdę widnieje na okazyjnej etykiecie. GoDealla.pl postanowiła wytropić najbardziej absurdalne promocje. O pomoc poprosiła uważnych klientów – fanów swojego  fanpejdża na Facebooku.

Jesień jest okresem prawdziwego wysypu zakupowych okazji . Najpierw zauważyć można wszechobecne promocje na znicze i kwiaty, związane ze Świętem Wszystkich Świętych, a później pojawiają się pierwsze nieśmiałe oferty świąteczne. Produktów oznaczonych promocyjnymi etykietami w sklepach z pewnością nie brakuje. Wśród nich są takie, które promocjami są tylko z nazwy, mają śmieszny błąd lub ich cena obniżona została o grosz, albo wręcz okazyjnie poszybowała w górę.

Fantazję osób redagujących  sklepowe zniżki obserwować było można na zdjęciach, które przez 2 tygodnie  uczestnicy naszej fejsbukowej zabawy zamieszczali na tablicy GoDealla.pl  W tym czasie pojawiło się 23 konkursowych zgłoszeń, które łącznie zdobyły ponad 430 lajków.

Największe zainteresowanie wzbudziło zdjęcie Dariusza Kowalczyka, który tym samym zajął pierwsze miejsce w konkursie „Tropiciele absurdalnych promocji”. Na drugim miejscu uplasował się Mariusz Michalski, który zabawną promocję wytropił nigdzie indziej, jak na naszej stronie – GoDealla.pl. Na podium, znalazła się także Iwona Matelska, zajmując trzecią lokatę.

Organizatorzy wyróżnili także zdjęcie Krzyśka Gołębiowskiego, doceniając czujność autora przy przeglądaniu gazetek promocyjnych, przyznając mu nagrodę dodatkową – kartę Open Card.

Dodatkowo, 11 uczestników konkursu, których zdjęcia cieszyły się największą popularnością, otrzyma kubki z logo GoDealli. Są to: Paweł Kilański, Daro Sobieski, Agnieszka Kozerska-Wicik, Krzysiek Gołębiowski, Iwona Matelska, Mariusz Michalski, Paweł Marcinkowski, Grzegorz Stawarczyk, Henryk Pióro, Krzysztof Wallas, Dariusz Kowalczuk.

Wszystkie nagrodzone osoby prosimy o kontakt przez Facebooka.

Wszystkie konkursowe zgłoszenia można oglądać w albumie GoDealli na Facebooku: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.677242328974009.1073741829.149260448438869&type=3

Nasza zabawa dobiegła końca, ale absurdalne okazje wciąż czają się na niczego nieświadomych klientów! Bądź czujny i pamiętaj - nam zawsze możesz donieść o bezsensownych promocjach i zabawnych zniżkach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close