logo

Triumph: znajdź swój ideał - wizyta brafittingowa za darmo

08wrz 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Trwa kolejna edycja akcji darmowego brafittingu przeprowadzanego w salonach Triumph. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom wszystkich kobiet, które chcą poczuć się dobrze w swoim ciele, niezależnie od rozmiaru czy kształtu. W końcu każda z nich zasługuje na to, żeby znaleźć swój ideał...biustonosza. Sprawdźcie szczegóły tegorocznej edycji!

Pamiętacie, jak w zeszłym roku Triumph zapraszał kobiety do swoich salonów, celem przeprowadzenia bezpłatnej wizyty brafittingowej - czyli takiej, na której wraz ze specjalistką można dobrać odpowiedni dla siebie biustonosz? W tym roku akcja organizowana jest ponownie! Te kobiety, które nie zdążyły w zeszłej edycji skorzystać z profesjonalnych porad brafitterki, mogą zrobić to właśnie teraz.

Na początku zachęcamy do obejrzenia musicalowego spotu reklamowego Triumph, w którym brafitting przedstawiony jest w nieco bajkowy sposób ;-)

Podczas wizyty brafittingowej szczególną uwagę zwraca się na rozmiar, kształt oraz osadzenie piersi. Pomoc profesjonalistki zagwarantuje nie tylko określenie wielkości miseczki, ale także dobranie odpowiedniego obwodu i kroju biustonosza. W efekcie, poczujesz się pięknie, atrakcyjnie i przede wszystkim komfortowo.

Przyjdź na bezpłatny brafitting do salonu Triumph

Jak zapisać się na darmową wizytę? Wystarczy wejść na stronę Triumph - Znajdź swój Ideał i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na początku wybierz sklep, w którym chciałabyś spotkać się z brafitterką. Następnie, wypełnij formularz swoimi danymi - imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail, numerem telefonu. Wybierz dogodny dla siebie termin i znajdź swój ideał razem z Triumph!

Na stronie Find The One Triumph znajdziesz również obecne trendy w świecie mody oraz specjalistyczne porady brafittingowe. Już teraz możesz wykonać test, dzięki któremu dowiesz się, czy nosisz odpowiedni biustonosz. W teście odpowiadasz na pytania dotyczące:

  • rozmiaru
  • obwodu
  • miseczki
  • ramiączek

Po każdej odpowiedzi otrzymujesz wiadomość zwrotną z komentarzem, czy takie rozwiązanie jest właściwe. Jesteśmy pewni, że skorzystanie z tych wskazówek będzie cenną lekcją dla wszystkich kobiet. Pamiętaj, że źle dobrany biustonosz szkodzi zdrowiu. Jeśli nie zwracasz uwagi na dobór stanika ze względów estetycznych, zadbaj przynajmniej o swoje zdrowie. Gwarantujemy, że poczujesz się lepiej!

Kiedy już wybierzesz odpowiedni biustonosz, zobacz gdzie kupisz go w atrakcyjnej cenie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close