logo

Triumph: umów się na bezpłatny brafitting i odbierz krem za darmo

04wrz 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Dobranie odpowiedniego biustonosza dla wielu kobiet wciąż jest misją niemożliwą. Od kilku lat w Polsce można skorzystać z usług brafitterki, czyli pani, która pomoże i doradzi, jaki stanik będzie dla nas najlepszy. Teraz w Triumph taka porada jest zupełnie bezpłatna! Mało tego, każdy, kto umówi się na wizytę, otrzyma darmowy krem AVON.

Jak się okazuje, dobiór odpowiedniego stanika stanowi w Polsce poważny problem: aż 80% kobiet nosi niedopasowane biustonosze. Na szczęście coraz powszechniejsze staje się korzystanie z usług brafitterek, czyli osób, które zawodowo zajmują się dopasowywaniem biustonoszy. Brafitterki korzystają z określonych zasad doboru stanika, które uwzględniają takie czynniki jak wysokość osadzenia biustu, kształt piesi, czy nawet ich konsystencję. Są po prostu zawodowcami, którzy profesjonalnie zajmą się dobiorem tej ważnej części kobiecej garderoby.

Zachęcamy wszystkie Panie, by skorzystały z usług brafitterki, zwłaszcza, że teraz w Triumphie mogą to zrobić zupełnie za darmo. Co zrobić, by skorzystać z promocji? Wystarczy wejść na stronę Triumph.pl, wybrać salon i zarezerwować pasujący nam termin. Każda pani, która przyjdzie na spotkanie z brafitterką, otrzyma za darmo krem Avon.

Darmowa porada specjalistki i krem do twarzy za free - według nas się opłaca. Skorzystajcie z okazji i upewnijcie się, że Wy nie należycie do tych 80% Polek ze źle dobranym biustonoszem ;) A kto wie, może dzięki tej akcji odsetek ten drastycznie spadnie. Oby!

Aktualizacja: W sierpniu 2015 roku Triumph zdecydował się na ponowienie akcji darmowych wizyt brafittingowych - szczegóły znajdziecie w naszym artykule Triumph: znajdź swój ideał - wizyta brafittingowa za darmo.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close