logo

Travelist: zarezerwuj wyjazd i odbierz 100 zł zwrotu!

24lut 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Nie możesz doczekać się majówki i chcesz ją spędzić w luksusowym hotelu? Myślami błądzisz już gdzieś daleko i marzysz o wakacjach? Powoli rozglądasz się za odpowiednim miejscem, ponieważ nie chcesz później przepłacać? Zarezerwuj ekskluzywny wypoczynek przez serwis Travelist, a dostaniesz 100 zł zwrotu! Więcej szczegółów w tekście.

Reklama

Mimo że dla niektórych ferie zimowe dopiero się kończą, to większość z Was przez nawał zajęć, lekcji w szkole, obowiązków w pracy i w domu zdążyła już zapomnieć o swoim urlopie. Planowanie kolejnego wyjazdu i późniejsze odliczanie miesięcy, dni i godzin do wolnego pomogą Wam jednak jakoś przetrwać najbliższy czas :-) Bez względu na to czy chcecie zarezerwować pobyt w hotelu dla pary na weekend czy tydzień w ekskluzywnym miejscu dla całej rodziny, skorzystajcie z serwisu Travelist. Dlaczego?

  • po pierwsze: znajdziecie tam wyłącznie luksusowe hotele i pensjonaty
  • po drugie: ceny za rezerwacje są naprawdę atrakcyjne i dużo niższe niż normalnie
  • po trzecie: tylko teraz otrzymacie równe 100 zł zwrotu za dokonanie rezerwacji przez Travelist

Zarezerwuj hotel, a Travelist zwróci Ci 100 zł!

Jeżeli chcecie spędzić niezpomniane chwile na swoim urlopie w ekskluzywnym hotelu z dodatkowymi atrakcjami i dodatkowo otrzymać zwrot w wysokości 100 zł od serwisu Travelist wystarczy, że zarezerwujecie swój pobyt stosując się do zasad akcji cashback:

  1. akcja dotyczy rezerwacji o wartości min. 2000 zł dokonanych między 24.02.2017 (godz. 13:00) a 28.02.2017 (godz. 23:59) z płatnością 100% w chwili dokonania rezerwacji
  2. w akcji może wziąć udział każdy użytkownik serwisu Travelist tylko jeden raz

W jaki sposób nastąpi zwrot środków? Najpóźniej do 3 marca do godz. 13.00 każdy, kto dokona rezerwacji według powyższych wytycznych, otrzyma 100 zł zwrotu na swoje konto Travelist. Zostaniecie o tym poinformowani w osobnym mailu :-) Środki te nie podlegają wymianie na pieniądze i możecie je wykorzystać do 3 miesięcy od dnia otrzymania zwrotu na inną, wybraną przez Was rezerwację :-) Ale żeby w ogóle wybrać hotel, dokonać rezerwacji, a później otrzymać zwrot środków, musicie mieć aktywne konto w serwisie Travelist.

Zarejestruj się - to proste!

Travelist dołącz bezpłatnie do klubu

Jeżeli nie posiadacie jeszcze swoje konta w serwicie Travelist to rejestracja jest banalnie prosta. Po wejściu na tę stronę pojawi Wam komunikat z prośbą o dołączenie do klubu Travelist. Wystarczy tylko, że podacie swój adres e-mail i po chwili otrzymacie dostęp do wszystkich ofert hoteli serwisu Travelist. Jeśli natomiast posiadacie już swoje konto to wystarczy tylko, że zalogujecie się do niego tak, jak zawsze :-)

A jakie wyjazdy na Was czekają? Przygotowaliśmy dla Was już wcześniej kilka propozycji na długi weekend majowy -> Majówka First Minute na wypasie - tanie oferty z wyżywieniem, ale dla wszystkich, którzy jeszcze przed majówką chcieliby nieco odpocząć mamy kilka ofert, które mogą Was zainteresować.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close