logo

Travelist: zarezerwuj pobyt i zapłać za niedzielę 1 zł!

22sie 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Planujecie wyjazd na weekend za miasto? Chcecie spędzić ze swoją drugą połówką kilka dni z dala od pracy i obowiązków? Travelist ruszył z 24-godzinną promocją, w ramach której za swój pobyt w niedzielę w wybranych hotelach zapłacicie tylko 1 zł!

Reklama

Musimy przyznać, że już dawno nie natrafiliśmy na tak świetną promocję turystyczną! Tym razem to serwis Travelist ma dla Was prawdziwą wisienkę na torcie. Wszyscy, którzy niebawem planowali swój weekendowy wypad nad morze czy w góry, za pobyt w niedzielę zapłacą tylko symboliczną... ZŁOTÓWKĘAkcja kończy się 23 sierpnia o godzinie 9:00.

Niedziela za 1 zł - jak skorzystać z promocji?

1. Zarejestruj się na stronie Travelist.pl

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i zajmuje naprawdę chwilkę! Wystarczy tylko, że po wejściu na stronę wypełnisz formularz poprzez podanie adresu e-mail i zaakceptujesz zgody oraz regulamin:

Travelist promocja niedziela za 1 zł

2. Wybierz swój hotel

Hotele objęte promocją znajdziesz na stronie Travelist.pl w zakładce "Niedziela za 1 zł":

Travelist promocja niedziela za 1 zł

3. Zarezerwuj wyjazd

Zanim wybierzesz termin, koniecznie zaznacz opcję "Niedziele za 1 zł - min. 3 noce" (tylko wtedy zniżka będzie uwzględniona):

Travelist promocja niedziela za 1 zł

Promocja obejmuje wyłącznie wybrane hotele oraz wyjazdy na min. 3 noce, z czego jedna musi odbyć się w niedzielę (za tą z niedzieli na poniedziałek zapłacicie tylko 1 zł). Po ustawieniu odpowiedniej opcji (jak powyżej), przy każdym z hoteli pojawi Wam się kalendarz z dostępnymi terminami podróży.

Hotele objęte promocją

Travelist promocja niedziela za 1 zł

W akcji promocyjnej Travelista bierze udział 9 hoteli, w tym także luksusowe 3* i 4* ośrodki w Polsce, w których będziecie mogli korzystać również z licznych atrakcji (baseny, spa, sale zabaw i wiele innych). Dokąd wybierzecie się płacąc za pobyt w niedzielę tylko 1 zł?

Hotel Lokalizacja Cena za dobę od
VacationClub - Solna Apartaments Kołobrzeg 127 zł 
Hotel Jantar 3* Ustka 120 zł 
Hotel Aubrecht Country SPA Resort 4* Przechlewo - Kaszuby 147 zł
Hotel Voyage 4* Praga - Czechy  173 zł 
Medical Sensus Polanica-Zdrój Polanica-Zdrój  133 zł 
Hotel Morawa 3* Stara Morawa - Sudety   120 zł
Hotel Aurora Family & SPA 4* Międzyzdroje   147 zł
Hotel Uzdrowiskowy St. George Ciechocinek 3* Ciechocinek   153 zł
Aparthotel Residence Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra   113 zł

Pamiętajcie, że z promocji na niedzielę za 1 zł możecie skorzystać tylko przez 24 godziny - do 23.08 do godziny 9:00. Jeżeli akcja zostanie przedłużona, poinformujemy Was o tym!

Szukacie innych ofert hoteli na wyjazd? A może dopiero poza sezonem planujecie swój dłuższy urlop? Mamy jeszcze więcej promocji na wyjazdy do Polski i za granicę!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close