logo

Travelist: wyprzedaż z bardzo dobrymi hotelami i solidnymi zniżkami

25sty 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Szukasz miejsca oraz chwili do tego, żeby po prostu odpocząć? I bardzo dobrze! Każdy zasługuje na chwilę wypoczynku, jednak niektórzy uważają, że nie stać ich na luksus czy pobyt w bardzo dobrym hotelu. Dla nas to bzdura! Wiecie dlaczego? Dlatego, że Travelist ogłasza WYPRZEDAŻ! Ceny są obniżone nawet o 85%. Teraz koncepcja wypoczynku w luksusowym hotelu jest już bardziej realna, prawda?

Reklama

Jeśli mógłbyś wymyślić jedno miejsce w Polsce, w którym chciałbyś teraz być - jaki byłby to obszar naszego kraju? Wybrzeże, Karkonosze, Dolny Śląsk, Bieszczady, Sudety, a może Pomorze? :-) Jeżeli wybrałeś któryś z tych terenów, to uwierz nam na słowo i nie poprzestawaj tylko na myślach. Spójrz na zdjęcie poniżej...

(źródło: Travelist, Zamek Księża Góra - Karpacz, Karkonosze)

Widzisz tam siebie? :-)

My widzimy! A wiesz dlaczego? Dlatego, że Travelist oferuje fantastyczną wyprzedaż, podczas której luksusowe pobyty w takich pięknych hotelach będą kosztowały nawet 85% taniej!

Wyprzedaż Travelist

Wyprzedaż trwa od 25.01.2017 od godz. 13:00 do 26.01.2017 do godz. 13:00. Macie 24 godziny!

W tabelce zestawiliśmy ceny pobytów w luksusowych hotelach. Odnajdźcie interesującą Was lokalizację, następnie sprawdźcie o jaki hotel czy ośrodek toczy się "walka", a później cieszcie się zaskakująco niskimi cenami (ceny podane są OD najniższej), a także wielkimi zniżkami (pierwsza zniżka to rabat standardowy, który był widoczny w Travelist, a drugi to dodatkowy, obowiązujący przez 24h specjalnie na okazję WYPRZEDAŻY). Zniżki zostały przez nas także zsumowane i widnieją po znaku równości.

Lokalizacja Hotel Cena (od) za noc
Zniżka (standardowa + dodatkowa)
Ustroń, Beskid Śląski Hotel Wilga *** 149 59%+20%=79%
Kołobrzeg, Wybrzeże Baltic Plaza Hotel Medi Spa **** 169 75%+10%=85%
Unieście k. Mielna, Wybrzeże Blue Marine Mielno
179 58%+20%=78%
Strachowice, Świętokrzyskie
Hotel Europa Business & SPA ****
179
61%+15%=76%
Rytro, Beskid Sądecki Hotel Perła Południa *** 199 44%+20%=64%
Bardo, Dolny Śląsk Hotel Bardo *** 199 23%+15%=38%
Kliczków, Dolny Śląsk Zamek Kliczków 199 65%+20%=85%
Trzebieszowice, Sudety Hotel Zamek na Skale ****
199 63%+15%=78%
Gdynia, Pomorze
Quadrille Conference & SPA
229 58%+15%=73%
Kołobrzeg, Wybrzeże
Diune Resort by Zdrojowa 269 41%+15%=56%
Karpacz, Karkonosze
Zamek Księża Góra 299 35%+10%=45%
Arłamów, Bieszczady
Hotel Arłamów ****
449 32%+15%=47%

Jak Wam podobają się ceny tych hoteli? Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że najdroższa w tym zestawieniu oferta, czyli 449 zł za noc w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów to i tak świetna okazja! Dlaczego? Ponieważ standardowa dla jednej osoby to 560 złotych... W ofercie Travelista masz także śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (woda w cenie, a przy śniadaniu, również w cenie kawa, herbata oraz soki), nielimitowany dostęp do basenu krytego i zewnętrznego, sauny suchej, jacuzzi i strefy fitness.

Luksus w promocji

Sesje w saunie podobno bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie, zdrowie oraz pomagają się zrelaksować. A sauna wielkości kilku standardowych pokoi czy z widokiem na góry zdecydowanie bardziej Wam się spodoba.

(źródło: Travelist, Hotel Arłamów - Arłamów, Bieszczady)

Zamiast wybierać standardowe rozwiązania, można także przenieść się do krainy baśni... Bardzo dużo dziewczynek w dzieciństwie chciało zostać księżniczkami. To może spełnicie swoje marzenie i wybierzecie się na weekend do hotelu przypominającego pałac? :-)

(źródło: Travelist, Quadrille Conference & SPA - Gdynia, Pomorze)

W wyprzedażowej ofercie Travelista jest także wiele innych propozycji - spójrzcie na stworzone przez nas zestawienie i wybierzcie hotel, który najbardziej Wam się spodoba. Jesteśmy pewni, że lokalizacja i cena również przypadną Wam do gustu. Bo dla nas te zniżki po prostu robią furorę! Zachęcamy do skorzystania z oferty - bo jak nie teraz, to kiedy? :-)

Dla marzycieli i podróżników mamy przy okazji także dodatkowe promocje. Życzymy udanego wypoczynku!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close