logo

Travelist: tygodniowe wakacje 2018 dla rodziny za 1500 zł

01mar 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Niektórzy wspominają jeszcze zimowe szaleństwo podczas ferii zimowych i już tęsknią za kolejnym wolnym. Jeżeli z utęsknieniem wypatrujecie wakacji, serwis Travelist ma dla Was promocję First Minute dla całej rodziny. Za pobyt dzieci w wybranych hotelach w całej Polsce nie zapłacicie ani grosza! Publikujemy listę ośrodków biorących udział w promocji!

Uwielbiacie spędzać wakacje całą rodziną i jest to czas, który możecie poświęcić wyłącznie sobie? Niestety, takie wakacje to nie lada wydatek. Pobyt w hotelu dla czteroosobowej rodziny, wyżywienie to zwykle koszt liczony w tysiącach złotych. Jeśli do tego doliczyć dodatkowe atrakcje i wyższy standard hotelu... robi się naprawdę spora suma. Dlatego warto z wyprzedzeniem pomyśleć o wakacyjnym wyjeździe i korzystać z bardzo atrakcyjnych promocji First Minute, które pozwolą Wam oszczędzić.

Travelist promocja wakacje 2018

Popularny serwis Travelist, dzięki któremu zarezerwujecie pobyty w luksusowych hotelach, zwykle także z pełnym wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami w postaci dostępu do basenu czy strefy Wellness, wystartował właśnie z promocją. Teraz Wasze dzieci mogą jechać z Wami na wakacje całkowicie za darmo! Za pobyty swoich pociech w wybranych hotelach biorących udział w promocji nie zapłacicie ani grosza! Łączny koszt wakacji dla 4-osobowej rodziny to tylko 1500 zł! Ta promocja spotkała się od samego początku z tak wielkim zainteresowaniem, że Travelist zdecydował się specjalnie dla swoich użytkowników przedłużyć ją do odwołania, mimo że początkowo miała trwać tylko 24 godziny!

Jak skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać z tej i innych promocji serwisu Travelist, musicie zarejestrować się na stronie (lub zalogować, jeśli wcześniej dokonaliście już rejestracji). Do tego potrzebny Wam będzie tylko adres e-mail. Wystarczy, że wpiszecie go w formularzu, który pojawi Wam się po wejściu na stronę Travelist:

Travelist rejestracja

Wtedy będziecie mogli dokonać rezerwacji w ramach tej promocji i wielu innych akcji, które będą organizowane na Travelist.pl :-)

Tygodniowe wakacje dla całej rodziny za 1500 zł

I ani grosza więcej! 1500 zł - tylko tyle będziecie musieli wydać na swoje tygodniowe wakacje w tym roku! Wszystkie promocyjne oferty znajdziecie na stronie Travelist w zakładce "Wakacje 2+2 za 1500 zł". W każdej z nich będzie znajdowała się informacja o promocji:

Travelist promocja wakacje 2018

My wybraliśmy dla Was kilka hoteli objętych promocją, w których spędzicie tygodniowe wakacje z dziećmi za 1500 zł z pełnym wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami w tej cenie.

Wakacje 2+2 z wyżywieniem i atrakcjami - wybrane hotele

-> Apartamenty Czarna GóraCzarna Góra (Sudety)

Travelist promocja wakacje 2018

W cenie 1500 zł otrzymacie pobyt dla 2 dorosłych i 2 dzieci (jedno do lat 3 na łóżku z rodzicami oraz jedno do lat 12 na dostawce) w Apartamentach Czarna Góra, pełne wyżywienie dla każdego członka rodziny oraz codzienne korzystanie z basenu w Aparthotelu Czarna Góra (1 godz. dziennie).

-> Villa Magnat - Białka Tatrzańska (Podhale)

Travelist promocja wakacje 2018

Co otrzymacie w cenie 1500 zł? Zakwaterowanie na tydzień w hotelu Villa Magnat dla całej rodziny (1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami oraz jedno do lat 12 na dostawce), śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, dostęp do sali bilardowej, korzystanie z sali gier i kącika zabaw dla dzieci, 5% zniżki oraz 30 minut gratis do standardowych biletów do Termy Białka.

-> 3* Hotel Warmia Spa - Braniewo (Warmia)

Travelist promocja wakacje 2018

Pobyt w luksusowym, 3* Hotelu Warmia Spa dla całej rodziny za 1500 zł? To nie wszystko! Poza zakwaterowaniem otrzymacie także śniadania, obiadokolacje oraz nielimitowany dostęp do basenu, sauny suchej, łaźni parowej, jacuzzi, groty solnej i siłowni.

-> 3* Hotel Verde - Mścice koło Koszalina (Pomorze)

Travelist promocja wakacje 2018

W 3* Hotelu Verde na Pomorzu spędzicie naprawdę niezapomniany tydzień całą rodziną! Za swoje wakacje zapłacicie tylko 1500 zł, a w tej cenie otrzymacie także: śniadania, obiadokolacje, specjalne dania dedykowane najmłodszym, wejście do Muzeum Aut Zabytkowych, nielimitowany dostęp do strefy wellness, atrakcje dla dzieci m.in. sala zabaw, mnóstwo zabawek, ścianka wspinaczkowa, kolorowanki i inne.

Przedłużenie akcji Wakacje 2+2 za 1500 zł

Widząc przeogromne zainteresowanie tą akcją, Travelist z 24-godzinnej akcji przemienił ją w promocję aktywną aż do odwołania! Nie wszystkie hotele jednak ją przedłużyły. Na stronie promocji można więc już odnaleźć hotele, w których tak niska kwota za wakacje 2+2 nie będzie już widoczna. Specjalnie dla Was zdobyliśmy jednak informacje, w których hotelach można kupić wakacje jeszcze do poniedziałku, 5 marca. Poniżej publikujemy ich pełną listę:

 

Hotel W cenie
Apartamenty Czarna Góra Jedno dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami oraz jedno do lat 12 na dostawce, W zależności od terminu posiłki wydawane będą w Aparthotelu Czarna Góra (200 m od obiektu), w Regionalnej Karczmie Czarna Góra (1 km od obiektu) lub w Restauracji Czarna Perła (400 m od obiektu)
Sichlański Dworek & SPA Jedno dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami oraz jedno do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami), Dla gości dostęp do sauny i jacuzzi - 1 godz. dziennie, po wcześniejszej rezerwacji, codzienne śniadania i obiadokolacje
Gościniec Ori Jedno dziecko do lat 12 na dostawce ze świadczeniami oraz drugie do lat 4 na łóżku z rodzicami (bez świadczeń), nielimitowane korzystanie z boiska do siatkówki i badmintona oraz stołu do ping-ponga, Do dyspozycji gości również rowery, miejsce do grillowania, bilard
Medical Sensus Polanica-Zdrój Jedno dziecko do lat 12 na dostawce ze świadczeniami oraz jedno do lat 3 na łóżku z rodzicami, codzienne śniadania albo śniadania i obiadokolacje w cenie, dodatkowe atrakcje na Wielkanoc
Hotel Renesans Resort & Biznes Jedno dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) oraz jedno do lat 3 na łóżku z rodzicami (bez świadczeń), śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, karnet na korzystanie z basenu i siłowni w Hotelu Panorama płatny 1 zł za cały pobyt, umożliwiający codzienne wejścia na 1 godz. każdej z osób
Hotel Wilga Jedno dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami oraz jedno w wieku 4-12 lat na dostawce (ze świadczeniami), śniadania i obiadokolacje w cenie, nielimitowany dostęp do sauny, siłowni i stołu bilardowego, godzinna wejściówka na baseny solankowe


To hotele, które gwarantują, że do poniedziałku można kupić wakacje 2+2 za 1500 zł. Pozostałe oferty znajdziecie na stronie promocji. Zwracajcie uwagę na to, czy promocja w danym hotelu jest jeszcze aktywna, ponieważ z czasem może być ich coraz mniej - pozostałe hotele mogą zamknąć ofertę dosłownie w każdej chwili. Korzystajcie więc, póki można :)

Poniżej jeszcze więcej ofert serwisu Travelist na tanie wyjazdy (na wakacje i nie tylko).

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close