logo

Torebki Wittchen znowu w Lidlu! Kiedy będziecie mogli je kupić?

04paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Torebki Wittchen wracają do oferty sieci sklepów Lidl! Jeszcze w październiku prawie 80 wzorów skórzanych torebek będziecie mogli kupić w jednakowej cenie 279 zł. Kiedy wybrać się do Lidla po nową torebkę?

Reklama

Kolejna bitwa na horyzoncie?

Co jakiś czas w Lidlu pojawia się oferta specjalna z produktami marki Wittchen. Czasami obejmuje ona różnorodne kategorie: portfele, portmonetki, rękawiczki, innym razem znajdziecie wśród niej wyłącznie torebki. W październiku ruszy kolejny szturm na Lidla! I nie zdziwcie się, jak w sobotę 14 października usłyszycie w wiadomościach o kolejnej walce, tym razem nie na karpia, a na torebki w Lidlu właśnie. 

Torebki Wittchen w LidluŹródło: https://www.zeberka.pl

My mamy jednak nadzieję, że tym razem, ze względu na ogromną liczbę wzorów, do rękoczynów nie dojdzie, ale jeśli marzy Wam się elegancka torebka wykonana ręcznie z włoskiej skóry, w sobotę 14 października lepiej ustawcie się z samego rana w kolejce do Lidla.

Prawie 80 wzorów torebek Wittchen za 279 zł!

Tym razem Wittchen zaskoczył nawet nas! Od 14 października będziecie mogli kupić w Lidlu aż 79 różnych modeli, wzorów i fasonów torebek w stałej cenie 279 zł. Wśród modeli dostępnych w Lidlu znajdziecie produkty wykonane ze skóry:

Wittchen torebki w Lidlu

  • Lizard: stylizowana na skórę jaszczurki
  • Saffiano: skóra z delikatną fakturą, odporna na zarysowania
  • Klasyczna: uniwersalny, ponadczasowy wygląd i struktura

Informacje o torebkach Wittchen w Lidlu znajdziecie w gazetce obowiązującej od 09.10 na stronach 28-31. Oczywiście nie znajdziecie tam wszystkich modeli, które dostępne będą na sklepowych półach od 14 października, ale możecie być pewni, że wśród nich będą zarówno klasyki, jak i bardziej ekstrawaganckie modele w odważniejszych lub pastelowych kolorach:

Torebki Wittchen w Lidlu

Torebki Wittchen w Lidlu - czy warto?

Zanim nastawicie budziki w sobotę na 6 rano, uszykujecie się i ustawicie w kolejce po wymarzoną torebkę, zastanówcie się, czy warto. Na stronie Wittchen bardzo często można skorzystać z dodatkowych rabatów na torebki i nie tylko. Czy w takim razie opłaca Wam się zrywać z samego rana w weekend? Ile będziecie musieli zapłacić za podobne modele w oficjalnym sklepie marki Wittchen?

Torebki Wittchen promocja

Za najtańsze modele przypominające te, które będziecie mogli kupić w Lidlu, zapłacicie na stronie Wittchen minimum 299 zł. Ale to zaledwie kilka wzorów, które w tej cenie udało nam się wyszukać. Koszt większości modeli będzie wynosił ok. 350 zł i więcej. Najlepiej przejrzyjcie sobie ofertę Wittchena dostępną online i jeśli nic nie wpadnie Wam w oko do ceny, którą za torebki oferuje Lidl, 14 października pobiegnijcie z samego rana do sklepu.

Nie wszyscy mają w sobie ducha zakupoholika i potrafią walczyć o swój łup do ostatniej kropli. Jeżeli chcecie oszczędzić sobie wczesnego wstawania w sobotę i bitwy na torebki Wittchen w Lidlu, wiemy gdzie już teraz znajdziecie promocje na elegancką galanterię skórzaną.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close