logo

Torebki Michael Kors do wygrania w konkursie Zalando

09cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Torebka Michael Kors, czyli must-have wszystkich modowych fanatyków jest do zgarnięcia  w nowym konkursie Zalando. Wystarczy pobudzić swoją kreatywność, napić się kawy i zrobić zdjęcie!


Każdy lubi wygrać nawet coś symbolicznego w konkursie, a co jeżeli stawką są aż 2 legendarne torebki Michael Kors? Udział w kawowym konkursie Zalando i NESCAFÉ Sensazione Créme jest bardzo prosty, a nagrody wyjątkowo kuszące. W wolnej chwili zabaw się w artystkę-stylistkę i stwórz kolaż, następnie zrób zdjęcie z przyjaciółkami podczas picia kawy NESCAFÉ Sensazione Créme i wyślij swoje dzieła w świat!

Jak wygrać?

Abyś mogła cieszyć się torebką Michaela Korsa, a drugą obdarować najlepszą przyjaciółkę, spróbuj swoich sił w artystycznym wyzwaniu. Pierwsze zadanie to stworzenie kolażu z 5 produktów dostępnych na stronie Zalando. Drugie zadanie jest jeszcze przyjemniejsze - zrób zdjęcie sobie i Twojej przyjaciółce (przyjaciółkom), jak pijecie kawę NESCAFÉ Sensazione Créme. Pamiętaj, aby kupić promocyjne opakowanie kawy Nescafe. Ostatnim krokiem jest wysłanie kolażu ze zdjęciem do 21 czerwca.W skrócie:

  • stwórz kolaż z 5 produktów z Zalando w kolorze kawowym
  • zrób zdjęcie z przyjaciółką podczas przerwy na kawę - Nescafe Sensazione Creme
  • wyślij wszystko mailem (na promocja-nescafe@zalando.pl)

Prace konkursowe należy wysłać do 21 czerwca 2015r. Niestety uczestnik może wziąć udział w Kawowym konkursie tylko raz. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Zniżka z NESCAFÉ Sensazione Créme

Kupując promocyje opakowanie kawy NESCAFÉ Sensazione Créme zyskujesz nie tylko szansę na wygraną, ale również kod rabatowy w wysokości 40zł na zakupy w Zalando. Kod możesz wykorzystac przy składaniu zamówienia na min. 200zł. Bon można wykorzystać jednorazowo do 30 września 2015r.

Specjalnie dla wszystkich miłośników mody zebraliśmy też inne oferty:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close