logo

Top Secret: gwarancja rabatów 40% na międzysezonowej wyprzedaży!

24mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Cieszymy się, że możemy przekazać Wam kolejną świetną wiadomość. Top Secret właśnie ogłosiło wyprzedaż kolekcji wiosennej i obiecuje gawarantowaną zniżkę na całą ofertę first sale minimum 40%! Postanowiliśmy to sprawdzić!

Reklama

Wczoraj informowaliśmy Was o rozpoczęciu Mid Season Sale do -50% w sklepach House, a już śpieszymy do Was z kolejną fantastyczną informacją. Tym razem wyprzedaż najnowszej kolekcji rozpoczęła się w Top Secret i potrwa ona jeszcze do 6 kwietnia. Sklep ten w swoich materiałach reklamowych i na stronie promocji obiecuje klientom minium 40% rabatu na każdą rzecz z oferty first sale. Żeby móc potwierdzić te obietnice postanowiliśmy wziąć pod lupę tę wyprzedaż i samemu sprawdzić czy można naprawdę oszczędzić tyle, ile gwarantuje Top Secret. Chcecie się przekonać jakie są wyniki naszego śledztwa?

Top Secret międzysezonowa wyprzedaż

Minimum 40% taniej na wyprzedaży w Top Secret? Sprawdziliśmy to!

Minimum 40% rabatu - co to oznacza? Że na first sale w Top Secret każda rzecz powinna być przeceniona przynajmniej o 40%, ale oczywiście może być jeszcze tańsza. Czy Top Secret naprawdę gwarantuje Wam takie zniżki? Po wejściu na stronę wyprzedaży już na pierwszy rzut oka widać, że ceny są mocno obniżone:

Top Secret first sale

Ale czy na pewno o minimum 40%? Łatwo to sprawdzić! Wystarczy wziąć do ręki telefon lub kalkulator :-) Pewnie sami już wiecie, że Top Secret nie kłamie i jeśli macie braki w wiosennej garderobie na pewno warto zerknąć na ofertę międzysezonowej wyprzedaży, bo gwarantowane 40% zniżki to naprawdę sporo!

Jeszcze wyższe rabaty!

A Czy jakieś modele uda Wam się kupić jeszcze taniej? Jak najbardziej! My wybraliśmy dla Was 3 modele, które wpadły nam w oko, ale jeśli włączycie filtrowanie od najniższej do najwyższej ceny to takich produktów pokaże Wam się znacznie więcej!

Top Secret first sale

Top Secret first sale

Top Secret first sale

Te modele są przecenione o 50%, a nawet 60%! I to nie jedyne ubrania, które z wyższym rabatem niż 40% kupicie w Top Secret na first sale. A w jakich jeszcze sklepach czekają na Was iście wiosenne obniżki? Sprawdźcie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close