logo

Top Secret: -30% na kolekcję "Twój Styl". Kupić czy nie kupić?

16lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Magazyny co jakiś czas organizują duże akcje kuponowe. W wybranych numerach możecie znaleźć setki zniżek do różnych sklepów o czym informujemy Was na bieżąco na blogu. Ale poza akcjami kuponowymi w magazynach pojawiają się również pojedyncze rabaty do wybranych sklepów. Tym razem zniżkę znajdziecie do Top Secret. Zobaczcie, czy warto kupić "Twój Styl".

Reklama

Top Secret to znany, polski sklep, w którym uwielbiacie robić zakupy i bardzo dobrze o tym wiemy. Niedawno obchodził on swoje urodziny i z tej okazji mogliście cieszyć się wieloma zniżkami. A teraz czeka na Was już kolejny rabat! Tym razem w promocji będziecie mogli kupić ubrania ze specjalnej kolekcji stworzonej pod okiem czujnych stylistów magazynu "Twój Styl".

Top Secret i Twój Styl promocja

Właśnie w tym czasopiśmie, w aktualnym numerze na Grudzień 2016, znajdziecie kartę rabatową ważną aż do końca roku (31.12.2016) upoważniającą Was do skorzystania ze zniżki 30% na wszystkie produkty oznaczone czy to w sklepie stacjonarnym czy też internetowym specjalną etykietą "Twojego Stylu".

Rabat 30% w Top Secret - jak z niego skorzystać?

Twój Styl i karta do Top Secret(Źródło: www.styl.pl/twoj-styl)

Żeby skorzystać ze zniżki 30% wystarczy kupić numer "Twojego Stylu" z Grudnia 2016 za 8,99 zł (wydanie świąteczne), w którym będzie umieszczona karta rabatowa do Top Secret, a potem wybrać się do dowolnego sklepu stacjonarnego lub złożyć zamówienie przez stronę internetową www.topsecret.pl. Pamiętajcie tylko, że rabatem objęte są konkretne produkty, które posiadają złotą etykietę z napisem "TS".

Ubrania i dodatki ze specjalnej kolekcji do 100 zł

Musimy przyznać, że specjalna kolekcja stworzona dla Top Secret przez stylistów magazynu "Twój Styl" jest bardzo elegancka. Wszystkie ubrania będą idealnie nadawały się na Wigilię, kolację czy uroczysty obiad w gronie rodziny, ale kilka kreacji aż prosi się o założenie na sylwestrowe szaleństwo do białego rana. Biel, czerń, czerwień, złoto, cekiny, koronki, czyli wszystko to, co w najbliższym czasie będzie namodniejsze! A wybrane modele możecie mieć za mniej niż 100 zł jeśli kupicie magazyn "Twój Styl" i skorzystacie z umieszczonej w nim karty rabatowej:

Top Secret i Twój Styl promocja

Podane ceny to ceny regularne, od których zostanie naliczony jeszcze rabat -30%. W efekcie za żadną z nich nie zapłacicie więcej niż 100 zł. Oczywiście w specjalnej kolekcji znajdziecie też takie rzeczy, które raczej do okazji nie należą, typu bluzka na długi rękaw w cenie regularnej 149,99 zł czy prosty żakiet damski za 199,99 zł, ale większość z nich naprawdę opłaca się kupić. Niekoniecznie w standardowej cenie, ale z rabatem 30% już na pewno warto.

A skoro pozostajemy w klimacie Bożego Narodzenia oraz Sylwestra to może będziecie chcieli skorzystać z pierwszych świątecznych promocji na prezenty i nie tylko? Wiemy, jakie sklepy zaczęły już swoje bożonarodzeniowe kampanie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close