logo

tołpa: w[y]łącz się i wygraj nagrody!

21wrz 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Wiemy jak kochacie konkursy i nagrody, dlatego dzisiaj, na ostatnie dni kalendarzowego lata, mamy dla Was konkurs, żeby nie było Wam smutno, że lato już od nas odchodzi. Zobaczcie, co możecie wygrać w konkursie tołpa!

Reklama

Jedni lubią od czasu pobyć samemu, w spokoju pomyśleć, wyjść na samotny spacer lub poczytać książkę w parku na ławce. Inni wyłączają się z rzeczywistości podczas uprawiania sportu, oglądania wciągającego filmu czy na wakacjach. A jakie są Wasze sposoby na bycie off? Podzielcie się nimi i zgarnijcie nagrody w konkursie tołpa. Zobaczcie, jakie to proste!

Zasady konkursu

Pokażcie swoje sposoby na bycie off:

  1. zróbcie sobie zdjęcie, uwiecznijcie miejsce, w którym się relaksujecie, opiszcie sytuacje, kiedy wyłączacie się totalnie, poświęcacie czas wyłącznie sobie i ładujecie baterie po tygodniu w pracy czy szkole lub nagrajcie inspirujący filmik
  2. swoją pracę udostępnijcie w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter lub blog i oznaczcie ją hasztagiem #tolpaOFF

Sposób, w jaki przedstawicie bycie off jest całkowicie dowolny. Możecie również dodać dowolną liczbę zgłoszeń w konkursie, dzięki czemu Wasze szanse się zwiększą. Tołpa. czeka na Wasze zgłoszenia do 6 października. A wyników będziecie mogli wypatrywać na stronie www.tolpa.pl/off.

-> REAGULAMIN konkursu

Nagrody

Tołpa konkurs nagrody

Czekają na Was fantastyczne nagrody, a obdarowanych zostanie aż 36 osób:

  • 1 x rower miejski
  • 2 x Apple Watch
  • 3 x leżaki dmuchane LAMZAC
  • 30 x zestaw kosmetyków tołpa. o wartości 150 zł każdy

Warto więc wziąć udział w konkursie tołpa. tym bardziej, że nic Was to nie kosztuje. Jak często robicie sobie zdjęcia kiedy odpoczywacie, relaksujecie się i spędzacie czas ładując baterie, które potem lądują na Instagramie? Właśnie! Teraz musicie zrobić dokładnie to samo, tylko pod zdjęciem lub filmikiem dodać specjalny hasztag #tolpaOFF :) Jesteśmy pewni, że zajmie Wam to naprawdę chwilę, a wygrać można super rzeczy, z których na pewno skorzystacie podczas relaksu.

Mamy dla Was dobrą informację! To nie jedyny konkurs, w którym możecie wygrać świetne nagrody:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close