logo

To już się nie powtórzy! W Home&You drugi produkt za 10 zł

29sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

0

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Kolejne dni stają się coraz krótsze, coraz ciężej jest nam zebrać się rano z łóżka, a pogoda za okem wcale nie zachęca do wyjść. W okresie tym warto zmienić dom w miejsce jeszcze bardziej przytulne niż zwykle i nie mówimy tu tylko o podkręceniu grzejników, a o odpowiednich dodatkach, które sprawią, że w mieszkaniu będzie nam jeszcze cieplej :). Specjalnie na tę okazję Home&You przygotowało ciekawą promocję – w weekend za drugą rzecz zapłacimy tylko 10zł!

 

Promocja obowiązuje we wszystkich salonach Home&You i w sklepie internetowym w dniach od 29.08 do 31.08 (do końca dnia) i polega na tym, że kupując dwa produkty w sklepie Home&You za jeden zapłacimy normalnie (100% ceny), a drugi (tańszy lub będący w tej samej cenie) kupimy za jedyne 10zł!

Co ważne, produkty znajdujące się na jednym paragonie mogą być łączone przez nas w dowolne pary, więc jeżeli dobrze pokombinujemy, możemy sporo zaoszczedzić :). Musimy również pamietać o tym, aby poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z rabatu najpóźniej z chwilą przystapienia do zapłaty.

O czym jeszcze powinniśmy wiedzieć?

Zanim wybierzecie się na wielkie zakupy do salonu Home&You powinniście pamiętać, że akcją promocyjną nie są objęte zarówno towary, których cena została już objęta promocjami, obniżkami, zniżkami, przecenami lub innymi szczególnymi ofertami cenowymi, jak i pościele, zakupy hurtowe i karty podarunkowe sprzedawane w salonach Home&You. Mimo to jednak lista artykułów, które możemy mieć za 10 zł, jest naprawdę imponująca :-)

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close