logo

Tłusty czwartek 2018 – porównanie cen pączków w sklepach

08lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Dziś wszyscy bez wyjątków będą mogli zajadać się pysznymi pączkami bez liczenia kalorii! Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie z okazji tłustego czwartku kupicie najtaniej pączki z różnym nadzieniem. Mamy zestawienie cen z supermarketów!

Konkurs Auchan

Tłusty czwartek – tradycje

Tłusty czwartek to ostatni czwartek przed rozpoczęciem Wielkiego Postu - czasu oczekiwania na Zmartwychwstanie Chrystusa. Wtedy powinniśmy wstrzymywać się przed urządzaniem hucznych zabaw oraz objadania się łakociami. Dlatego właśnie w tłusty czwartek rozpoczynający jednocześnie Ostatki, czyli ostatnie dni karnawału, możecie pozwolić sobie na szaleństwo i jeść pączki do woli! Już od pokoleń w ten jeden czwartek w roku bez wyrzutów sumienia, liczenia kalorii i martwienia się o linię, można sięgać po tyle pączków, ile tylko uda się zmieścić! :-)

Bo liczy się to, co w środku

„Nie oceniaj książki po okładce” - przestroga ta doskonale wpisuje się w tłusty czwartek, w końcu w pączku najbardziej liczy się to, co w środku :-) A Wy, jaką wersję tego wypieku lubicie najbardziej? Z marmoladą, nadzieniem różanym, powidłami, ajerkoniakiem, a może budyniem? Każdy z Was może przygotować swojego ulubionego pączka z dowolnym nadzieniem w środku! Na stronie Lidl znajdziecie przepis na fantastyczne pączki – i tylko od Was zależy, co do niego dodacie :-)

Tłusty czwartek pączkiŹródło: Lidl

Bez względu na to, jaki środek kochacie najbardziej, wiemy, gdzie kupicie pączki w dobrej cenie. Dla prawdziwych miłośników tego wypieku, którzy wolą wybrać się do sklepu lub cukierni po gotowe pączki, przygotowaliśmy ich zestawienie cen. Sprawdźcie, gdzie zapłacicie za nie najmniej!

Pączki na tłusty czwartek – porównanie cen w supermarketach

Sklep Cena za 1 szt.
Lidl 0,38 zł
Biedronka 0,38 zł
Intermarche 0,45 zł
Simply Market 0,45 zł
Kaufland 0,47 zł
Carrefour 0,49 zł
Auchan 0,55 zł
POLOmarket 0,55 zł
Tesco 0,67 zł
Netto 0,69 zł
Aldi 0,79 zł
Selgros 0,89 zł
 • Lidl – pączek z nadzieniem wieloowocowym 0,38 zł – przy zakupie 12 szt. (karton)
 • Biedronka – pączek z nadzieniem wieloowocowym 0,38 zł – przy zakupie 12 szt. (karton)
 • Intermarche – pączek z nadzieniem 0,45 zł – tylko 08.02
 • Simply Market - pączek bez nadzienia 0,45 zł - oferta ważna do 08.02
 • Kaufland - pączek z marmoladą 0,47 zł - oferta ważna tylko 08.02
 • Carrefour - pączek 0,49 zł - przy zakupie 10 szt. (oferta ważna 08.02)
 • Auchan – pączek z marmoladą lub w cukrze 0,55 zł – przy zakupie 10 szt.
 • POLOmarket – pączek z lukrem lub cukrem pudrem 0,55 zł – przy zakupie 12 szt.
 • Tesco – pączek z marmoladą 0,67 zł – przy zakupie 6 szt.
 • Netto – pączek 0,69 zł – oferta ważna tylko 08.02
 • Aldi – pączek z marmoladą 0,79 zł – oferta ważna od 08.02
 • Selgros – pączek 0,89 zł

Najmniej za pączka z nadzieniem zapłacicie w tłusty czwartek w Lidlu i Biedronce. W dobrej cenie uda Wam się kupić pączki bez nadzienia w Simply Market czy z nadzieniem w Intermarche. Wiemy też, gdzie jeszcze skorzystacie z promocji w tłusty czwartek!

Inne promocje na tłusty czwartek

Tłusty czwartek to jeden z tych dni w roku, kiedy możemy odłożyć na bok diety, liczenie kalorii i martwienie się swoją linią. Ale oprócz jedzenia pączków, możecie wtedy wybrać się do kawiarni na inne łakocie. My wiemy, gdzie zjecie pyszne, słodkie wypieki taniej!

Tłusty czwartek pączki

Więcej pysznych kuponów rabatowych, także w innych lokalizacjach, znajdziecie na GoDealli. A jeśli po tłustoczwartkowym szaleństwie najdą Was wyrzuty sumienia - mamy także promocje dla tych, którzy będą chcieli spalić kalorie po pączku! Jak to zrobić? :-)

Tłusty czwartek pączkiŹródło: https://mamotoja.pl

30 minut tańca, 50 minut jazdy na rowerze lub 40 minut pływania - tyle potrzeba, żeby spalić jednego pączka. Mamy zniżki dla tych, którzy po tłustym czwartku będą chcieli wziąć się za ćwiczenia!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close