logo

Tic Tac rozdaje pieniądze! Nagrody gwarantowane!

11wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Tic Tac stosunkowo rzadko robi akcje promocyjne, ale jak już je robi, to z przytupem. Nie wymyśla zbędnych formalności, wszystko jest proste i zrozumiałe: kupujesz opakowanie tych znanych na całym świecie draży i wymieniasz na 5 zł.

Oczywiście nie chodzi o 5 zł w postaci monety, a upustu u partnerów akcji. Tych jest kilku: każdy z nich znany i ceniony w swojej branży. Zasady promocji są bardzo proste: w trakcie trwania akcji (od 10 września do 31 grudnia 2015 roku) kup promocyjne opakowanie Tic Tac. Zarejestruj się na stronie tictac.pl, jeśli nie masz jeszcze na niej swojego konta, jeśli masz- użyj swoje dane i zaloguj się.

Udało się? Teraz możesz wprowadzać kody i wymieniać je na nagrody, które czekają na Ciebie za każde opakowanie słynnych cukierków.

Gdzie otrzymasz piątaka?

Wśród partnerów akcji, którzy oferują upusty użytkownikom promocji, są:

* Sizeer: 1 opakowanie= 5 zł rabatu, 4 opakowania = 20 zł rabatu, 8 opakowań = 40 zł rabatu. Wygenerowany kod zniżkowy może zostać w sklepach stacjonarnych Sizeer, jak również w sklepie internetowym. Przy dokonywaniu zakupu biletu posiadać kodu musi okazać go kasjerowi, bądź wpisać go w odpowiednie miejsce w koszyku zakupów w przypadku zakupu przez stronę internetową.

* Rossmann: 1 opakowanie = 5 zł rabatu na zakupy za min. 20 zł. Wygenerowany kod zniżkowy może być wykorzystany w sklepach stacjonarnych Rossmann. Rabat dotyczy wszystkich produktów za wyjątkiem preparatów do początkowego żywienia niemowląt i przedmiotów służących do karmienia niemowląt, kart podarunkowych i zdalnych doładowań telefonicznych. Przy dokonywaniu zakupu biletu posiadać kodu musi okazać go kasjerowi. W trakcie jednej transakcji można wykorzystać tylko jeden kod.

* Play: 1 opakowanie = 5 zł na rozmowy, sms-y, mms-y do wszystkich lub darmowy starter Play na kartę

* Cinema City: 1 opakowanie = 5 zł zniżki na bilet. Wygenerowany kod zniżkowy może zostać wykorzystany przez  uczestnika promocji we wszystkich kinach Cinema City na zakup jednego biletu 2D lub 3D. Kod nie może zostać wykorzystany w "Tanie środy". Przy dokonywaniu zakupu biletu posiadać kodu musi okazać go kasjerowi.

Wygenerowane kody można wykorzystywać u partnerów do 31 stycznia 2016 roku. Kody uprawniające do odebrania wybranej nagrody znaleźć można na promocyjnych opakowań Tic Tac:

  • 18 gramów: Mint, Orange, Spearmint MIX, Stawberry MIX,
  • 49 gramów: Mint, Orange, Strawberry MIX,
  • 98 gramów: Mint, Orange, Strawberry MIX.

Szczegółowy regulamin znaleźć można na stronie www.tictac.pl.piatka.

Opisana promocja nie zaspokoiła Twojego głodu na rabaty? Sprawdź inne opcje na oszczędności w sklepach, które biorą udział w akcji Tic Tac:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close