logo

#therunaway ze Stradivariusem. Wygraj wyjazd na Lanzarote

02kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Wyjazd na Lanzarote nigdy nie był tańszy - wystarczy kilka zdjęć na Instagramie z odpowiednim hashtagiem a za darmo możecie spędzić 3-dni i zgarnąć bon podarunkowy na nową kolekcję. Wszystko to do wygrania w konkursie #therunaway.

Stradivarius ogłasza konkurs z bardzo prostymi zasadami. Jedyne czego potrzebujesz to konto na Instagramie i zdjęcie z poprzednich wakacji albo weekendowego wypadu za miasto. Poprzeglądaj swoje albumy, może coś oddającego sielankowy klimat nada się idealnie - a nagroda będzie Twoja.

Zasady konkursu #therunaway

Wrzuć poprzez Instagram swoje zdjęcie z wyjazdu z hashtagiem #therunaway i oznacz osobę, z którą chciałbyś pojechać. Tylko to dzieli Cię od darmowego pobytu na jednej z Hiszpańskich wysp!
Promocja trwa do 14 kwietnia, więc warto się pospieszyć z wrzucaniem fotek ;)

#therunaway to idealny konkurs dla wszystkich tych, którzy na kilka dni z chęcią wyrwą się gdzieś ze swoją drugą połówką. Bohaterowie nowej kampanii marki odzieżowej uwiecznili już swój romans na Lanzarote, a efekty sesji zdjęciowej można zobaczyć na stronie Stradivariusa.



Nagrody

Do wygrania jest 3-dniowa wycieczka na Lanzarote dla dwóch osób i bon podarunkowy o wartości 90 euro na nową kolekcję Stradivarius. Zwycięzcy zostaną wybrani 17 kwietnia 2015 r. na podstawie kryteriów wyłącznie estetycznych. Jury składa się z pracowników marki Stradivarius.
Wycieczka dla Zwycięzcy i osoby towarzyszącej (pełnoletniej) dostępna będzie od 8 maja do 31 grudnia, z wyłączeniem dat, dla których nie są dostępne bilety i wolne pokoje w hotelach. Szczegółowe informacjie dostępne są w regulaminie.
Organizator konkursu zapewnia dwa bilety lotnicze (lub na inny środek transportu na i z Lanzarote oraz trzy noce w apartamencie (bez wyżywienia), gdzie została nakręcona kampania marketingowa firmy Stradivarius.

Nagrodą dodatkową jest bon o wartości 90 euro do wykorzystania w sklepie Stradivarius (również online).

Ogłoszenie Zwycięzców konkursu nastąpi 20 kwietnia na profilu marki Stradivarius, w serwisie Instagram i na Twitterze.

Jeżeli nie chcesz brać udziału w konkursie, ale zniżki na ubrania i obuwie przyjmiesz z uśmiechem na twarzy, to sprawdź koniecznie inne wybrane propozycje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close