logo

Testuj za darmo kapsułki żelowe do prania Vizir GO PODS

29cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

3

Najnowszy test produktu firmy Procter&Gamble dotyczy kapsułek piorących Vizir GO PODS. Wypełniając krótką ankietę możesz zostać testerem i otrzymać produkt za darmo.

Konkurs prowadzony jest na stronie everydayme.pl, gdzie dostępna jest krótka ankieta przybliżająca nas do wygranej. Co jakiś czas Procter&Gamble organizuje takie akcje, aby poznać gusta i upodobania klientów, jak również zareklamować produkt. Kosmetyki i produkty chemiczne to coś przydatnego w każdym domu. Jednak nie wszystkie produkty mogą nam odpowiadać, więc lepiej jeżeli  możemy wcześniej sprawdzić ich działanie.

Jak otrzymać darmowe próbki?


Wystarczy wejść na stronę everydayme.pl, zarejestrować się, kliknąć w rozwiąż quiz, wypełnić ankietę i odpowiedzieć na pytanie: "Gdybyś mogła/mógł ograniczyć czas poświęcany na pranie, w jaki sposób chciałabyś/chciałbyś cieszyć sie wiosną na świeżym powietrzu?"
Spośród nadesłanych odpowiedzi jury wybierze 1000 najbardziej kreatywnych. Każdy ze zwycięzców otrzyma kapsułki Vizir GO PODS o wartości 16,99zł. Konkurs trwa do 17 lipca, a ogłoszenie wyników nastąpi tydzień po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Będąc nowym użytkownikiem możesz napotkać problem z zarejestrowaniem się na stronie konkursu, być może obciążenie serwisu jest teraz zbyt duże, więc nie ma co się poddawać! Wystarczy spróbować chwilę później, nam się udało :)

Jeżeli szukasz innych promocji na kosmetyki i chemię gospodarczą, sprawdź tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close