logo

Testuj bulionetki Knorr za darmo

24wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Takie akcje promocyjne wzbudzają największe zainteresowanie. Nic dziwnego, bowiem jedyne, co trzeba zrobić, by otrzymać darmowe opakowania bulionetek Knorr, to poświęcić 30 sekund na wypełnienie formularza wysyłki.

Aż 100 000 osób otrzyma darmowe opakowania bulionetek Knorr. Co trzeba zrobić, aby zostać jedną z nich? Wystarczy podać swoje adres, na który chcemy otrzymać promocyjny produkt. Niemożliwe? A jednak, takie promocje także się zdarzają ;) Tu jedynym ograniczeniem jest, aby zdążyć być jedną z tych stu tysięcy osób. Promocja trwa od 22 września do 30 października lub do wyczerpania zapasów.

Wejdź na stronę www.bulionetka.com i kliknij "Otrzymaj bulionetki". Przejdziesz na stronę z formularzem wysyłki - tam podaj dane, na które bulionetka ma zostać dostarczona. Na formularzu jest także pole "Podaj email" - podaj go, jeżeli chcesz otrzymywać newslettery do Knorra z nowymi przepisami i aktualnymi promocjami. Nie musisz jednak ujawniać swojego adresu mailowego, jego podanie nie jest warunkiem otrzymania bulionetek.

My juź zamówiliśmy swoje darmowe bulionetki. Was także do tego namawiamy - tego typu promocje, gdzie wysyłane są gratisowe próbki produktów, są bardzo dobrą okazją na sprawdzenie, czy dany artykuł nam odpowiada i czy chcemy go używać częściej.

A jeżeli spodoba Wam się pomysł otrzymywania potrzebnych produktów, także spożywczych, prosto do Waszych drzwi, zobaczcie promocje w sklepach internetowych, które gwarantują dostawę do domu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close