logo

Tesco: rowery miejskie i górskie od 299 zł!

25kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Tesco ogłosiło promocję na rowery górskie, trekkingowe, miejskie i dziecięce. To świetna okazja na zakup dobrego roweru za niewielkie pieniądze!

Reklama

Chcesz kupić rower w przystępnej cenie? Teraz masz na to najlepszą okazję, ponieważ Tesco organizuje promocję na rowery! Od razu poinformujemy, że akcja trwa do 27 kwietnia, więc warto pospieszyć się z wyborem jednośladu. Oprócz tego, w wybranych sklepach pozostały ostatnie sztuki rowerów. Jakie rodzaje pojazdów napędzanych siłą naszych mięśni można kupić w promocyjnych cenach?

Jak widać, z promocji mogą skorzystać zarówno amatorzy kolarstwa, jak i osoby uprawiające jazdę rowerem rekreacyjnie lub bardziej profesjonalnie.

Parametry

Przeglądając oferty na stronie tesco.pl/rowery możemy odnaleźć najważniejsze informacje o danym jednośladzie. Po kliknięciu w dany rower pojawiają nam się parametry techniczne roweru, takie jak materiał wykonania, rozmiar opon czy waga całego roweru. Te ostatnie dane nie są wymienione przy każdym produkcie, choć często właśnie ten parametr jest kluczowy przy podjęciu decyzji o kupnie roweru. Czasem waga roweru może nas tak samo zachęcić, jak i całkowicie zniechęcić do takiej aktywności fizycznej.

Warto także zwrócić uwagę na komponenty całego pojazdu. Wśród wymienionych części roweru pojawiają się nazwy renomowanych marek sprzętu kolarskiego, np. SHIMANO. Przed zakupem zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami danych produktów - znajdziecie je TUTAJ.

Ubezpieczenie roweru GRATIS

Dodatkową gratką dla miłośników kolarstwa i promocyjnych cen jest specjalna oferta od Link4. Do każdego roweru proponowane jest ubezpieczenie od kradzieży GRATIS. Ponadto, sprzęt w cenie powyżej 999 zł można kupić w 20 ratach 0%.

Jeśli interesują Was inne, sportowe promocje, zajrzyjcie do naszych nowych kuponów rabatowych. Może zachęcą Was do jeszcze większej aktywności fizycznej?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close