logo

TESCO: 15zł zniżki na zakupy + voucher na filmy!

23mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Robiąc zakupy w sklepie online zaoszczędzicie 15zł na zamówieniu, a do tego dostaniecie voucher na filmy. Jesteście ciekawi, jak wziąć udział w promocji?

Reklama

Jeśli nie lubicie robić zakupów lub po prostu nie macie czasu na chodzenie po hipermarkecie, ale wciąż nie możecie się przekonać do zamawiania żywności w sklepach online, to ta promocja być może Was do tego zachęci. Na czym polega?

Zakupy online

Planując zakupy w Tesco wcale nie musimy się zastanawiać nad tym, kiedy będziemy mieć czas, aby się wybrać do sklepu z kartką, na której będziemy mieć wypisane potrzebne produkty i zaczniemy chodzić między regałami. Chcąc zaoszczędzić czas, wystarczy, że złożymy zamówienie online w eTesco. W dodatku będziemy mogli wykorzystać kod o wartości 15zł. Jedynym kryterium jest złożenie zamówienia na min. 150zł. Indywidualny kod uzyskamy wchodząc na tę stronę eTesco, następnie należy go podać podczas składania zamówienia.

Promocja trwa wyłącznie na zakupy realizowane wraz z dostawą do 24 marca 2016r.

Jakie są korzyści z zakupów online?

Przede wszystkim... czas! Robiąc zakupy przez internet wybieramy produkty na wirtualnych półkach, a wszystko zajmuje nam kilka minut - zamiast przemierzać alejki w sklepie w nieskończoność.

W sklepie online oferowane jest wiele promocji, a do tego możemy być pewni, że koszt dostawy nie będzie zbyt wysoki. Starannie zapakowane zakupy dostaniemy pod same drzwi. O przydatności zakupów robionych online mogą się przekonać głównie mięśnie naszych rąk, które często mają problem z uniesieniem kilku siatek, a do tego chcielibyśmy jeszcze zapakować zgrzewkę wody i worek pełen karmy dla psa... Jeśli ktoś choć raz dźwigał zakupy ze sklepu, dobrze wie, jakim wybawieniem może być transport.

Dodatkowo otrzymamy kod VOD o wartości 40zł do wykorzystania na chili.tv w zakładce Promocje/Special Selection - już po złożeniu zamówienia.

Szukacie innych promocji na produkty spożywcze? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close