logo

Teraz ceny do -70%! Pogłębiona wyprzedaż w H&M

06kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Tydzień temu pisaliśmy o międzysezonowej obniżce cen w jednej z najpopularniejszych odzieżowych sieciówek na świecie. Wówczas można było liczyć na obniżki rzędu maksymalnie 50%. Dziś mamy jeszcze lepszą informację: ceny zostały obniżone jeszcze bardziej!

Reklama

Wyprzedaże międzysezonowe już na dobre zagościły w większości sklepów. Jesteście ciekawi, gdzie możecie liczyć na dodatkowe obniżki? Sprawdzicie to w naszym artykule, w którym na bieżąco aktualizujemy miejsca z mid season sale.

Dziś jednak skupimy się wyłącznie na jednym ze sklepów, który oferuje jedne z największych rabatów. W H&M przeceny międzysezonowe potrwają do 10 kwietnia (przynajmniej taka data widnieje jako obowiązująca w sklepie internetowym). Niestety nie wiemy jak sprawa wygląda w przypadku sklepów stacjonarnych.

Sezonowe obniżki obejmują produkty z kategorii:

Jest jeszcze jedna opcja na oszczędzanie: wpisanie kodu rabatowego 0309, który dodatkowo obniży juz niższą, dzięki wyprzedaży, cenę. Gdy użyjemy tego kodu, kwota zamówienia obniży się o 15%. Co ważne, naliczy się także darmowa przesyłka zakupów. Tutaj pojawia się kolejna niewiadoma: nie mogliśmy znaleźć informacji do kiedy kod zniżkowy będzie aktywny. Jeżeli nie załapiecie się na skorzystanie z niego, pamiętajcie, że jest jeszcze jedna możliwość: promocja, dzięki której za zapisanie się do newslettera otrzymujemy jednorazowy rabat 10% (kiedyś było to aż 25% i dodatkowo darmowa przesyłka). Kod można wykorzystać na jeden, dowolny produkt, także ten, którego cena została już obniżona.

Postanowiliśmy przeczesać wyprzedażową ofertę H&M i stworzyć dla Was stylizację w modnym obecnie stylu boho, za którą zapłacicie mniej niż 150 zł.

stylizacja boho

W skład zestawu wchodzą:

Cena wszystkich rzeczy po cenach z wyprzedaży to 171,50 zł, jednak kwota ta spada do 145,75 zł. Jak widać, naprawdę warto zainteresować się obniżkami w H&M. Dzięki nam możecie także zaoszczędzić w innych sklepach, sprawdźcie aktualne rabaty i zniżki:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close