logo

Tanie wakacje, czyli rabaty dla stałych klientów biur podróży

07lip 2015

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jesteś przywiązany do jednego, zaufanego biura podróży? Świetnie! Sprawdź jakie korzyści czekają na stałych klientów wybranych biur podróży.

Najczęściej karty stałego klienta można uzyskać w sklepach odzieżowych, obuwniczych, niekiedy restauracjach czy salonach kosmetycznych. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, czy takie promocje dotyczą także biur podróży. Znaleźliśmy 3, w których docenia się wierność i lojalność stałego klienta.

Karty stałych klientów w biurach podróży

Pierwsze biuro podróży, które proponuje zniżki dla stałych klientów, jest Neckermann. Obecnie trwa promocja - 2% zniżki do swojej rezerwacji. Może wysokość rabatu nie powala, ale zdecydowanie przy kwotach wycieczek, nawet kilka procent rabatu może wynieść niezłą sumkę. Warto zapisać się do Klubu Stałego Klienta Neckermanna, ponieważ jej cżłonkowie mogą posiadać kartę nawet w smartfonie. Wystarczy pobrać aplikację Justtag. Więcej na stronie Neckermann -> Stali Klienci.

Następnym, popularnym biurem podróży oferującym nieco więcej zniżek dla stałych klientów, jest Rainbow Tours. Zakładając kartę stałego klienta można skorzystać z kilku rabatów, od 2% do 30%. Obowiązują one zarówno na wycieczki last minute, jak i imprezy organizowane przez Rainbow Tours. Największe zniżki dotyczą opłaty transakcyjnej za wystawienie biletu na liniach tradycyjnych oraz low cost. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj RainbowTours -> Karta Stałego Klienta. A ostatnia propozycja dotyczy nie tylko popularnych wyjazdów zagranicznych, ale także wycieczek po naszym kraju. Tourist Polska swoim lojalnym klientom oferuje aż 10% zniżki na wyjazdy w Polsce oraz 5% na wycieczki zagraniczne. Jeśli również w tym przypadku chcielibyście zapoznać się ze szczegółami, zajrzyjcie tutaj Tourist -> Karta Stałego Klienta.

Warunki

Warto zapoznać się z tymi ofertami, bowiem każde biuro podróży ma inne zasady zakładania takich kart. Niekiedy można założyć je już po jednokrotnym skorzystaniu z usług danej firmy, a czasami należy wykupić aż 5 wycieczek, żeby zapisanie się do karty stałego klienta było w ogóle możliwe. Jedno jest pewne: jeśli lubisz korzystać z usług tego samego biura podróży i wyjeżdżasz na urlop przynajmniej raz w roku, zawsze zapytaj, czy firma nie oferuje zniżek dla stałych klientów. Może akurat coś się trafi :) Jeśli jednak nie znajdziesz tanich wycieczek czy lotów w biurach podróży, zawsze możesz polegać na naszej wyszukiwarce tanich podróży:

Źródło zdjęcia głównego: travelzone.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close