logo

Tanie ferie w mieście: Warszawa, Wrocław, Szczecin, Opole

13lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Ostatnie cztery województwa rozpoczęły ferie zimowe. Jeszcze przed niektórymi z Was dwa tygodnie wolnego. Dla niektórych to mało, a dla niektórych bardzo dużo jeżeli na ten czas nie ma się żadnych planów na wyjazd. Co robić w mieście żeby się nudzić? Atrakcji jest mnóstwo! Zobaczcie najlepsze kupony rabatowe!

Reklama

To nieprawda, że zostając w domu w ferie czy w wakacje można się wyłącznie nudzić. Nawet Ci, którzy nie mają żadnych planów na wyjazd mają tak bogatą ofertę spędzenia wolnego czasu, że może im go nawet braknąć! Żeby nie naciągać Waszego domowego budżetu wyszukaliśmy kupony rabatowe na rozrywkę w stolicach województw, które od dziś przez najbliższe dwa tygodnie nie muszą wstawać rano do szkoły :-)

Tanie ferie 2017 w mieście

- kupony rabatowe na rozrywkę

Czy w ferie możecie cały dzień siedzieć w domu przed telewizorem? Możecie! Czy możecie od rana do wieczora grać na komputerze? Możecie. Ale jest tyle innych rzeczy, tyle propozycji, tyle tanich kuponów, że siedzenie przed telewizorem czy komputerem to naprawdę najgorsza z możliwych opcji! Zaczynamy od Warszawy!

Warszawa

Ferie 2017 promocje

Jak sami się domyślacie, w Warszawie nie ma mowy o nudzie! Po co siedzieć w domu, skoro możecie pojeździć na łyżwach lub skorzystać z górki lodowej, bumper cars czy toru do curlingu i to na samym Stadionie Narodowym. Jeżeli to jeszcze nie zachęciło Was do wstania z kanapy to z pewnością zachęci Was cena. Za najtańszy bilet na lodowisko zapłacicie 8,90 zł. Możecie wziąć laptopa do ręki tylko pod warunkiem, że kupicie ten Groupon!

Bilety do Multikina Groupon

A po lodowisku możecie nadrobić kinowe zaległości i obejrzeć jedną z najnowszych produkcji na dużym ekranie! Na biletach do Multikina sporo oszczędzicie kupując powyższy kupon znaleziony na Grouponie.

Wrocław

Salon Gier Wirtualnej Rzeczywistości Wrocław

Chcecie na chwilę przenieść się w inne miejsce? Salon Gier Wirtualnej Rzeczywistości Vroom Wam to umożliwi! I to już za 16,99 zł. Możecie wyjść z domu i jednocześnie pograć, czyli to, co kochacie najbardziej! To rozrywka w zupełnie nowym wymiarze i nawet osoby negatywnie nastawione do gier komputerowych mogą się przy tym świetnie bawić!

Szczecin

Interaktywna zabawa Groupon Szczecin

Trochę nauki w ferie na pewno nikomu nie zaszkodzi. Nie martwcie się, nie będziemy Was zmuszać żebyście siedzieli w książkach :-) Mamy coś znacznie lepszego! Nauka poprzez zabawę i dla dużych, i dla małych. Możecie odwiedzić Miasto Nauki, samodzielnie (oczywiście pod okiem czujnych fachowców) przeprowadzać eksperymenty, badać różne zjawiska. Brzmi świetnie, prawda? Więcej szczegółów znajdziecie na stronie z kuponem rabatowym.

Opole

Groupon jedzenie Opole

W ferie, tak jak zawsze, kiedy mamy dłuższe wolne, troszkę się rozleniwiamy i wtedy wyjście na obiad jest świetnym pomysłem. Nie dość, że przed obiadem możemy zrobić sobie długi spacer, na którym dopadnie nas głód, to potem mamy wszystko podane na tacy i na dodatek nie musimy zmywać, co jest w tym wszystkim chyba najlepsze :-) Pyszny kupon na jedzenie dla mieszkańców Opola znaleźliśmy na GoDealli.

Mamy jeszcze jeden genialny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu w ferie! I to w każdym mieście :-) ZAKUPY! Teraz możecie naprawdę zaszaleć na zimowych wyprzedażach. Zobaczcie największe promocje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close