logo

Tanie ferie w mieście: Warszawa, Szczecin, Opole i Wrocław

03lut 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Kamila Franczak

0

Właśnie trwają ferie w kilku województwach. Zobacz promocje na oferty realizowane w tym czasie. Walcz z nudą i wykorzystaj te dni jak najlepiej. Dzięki nam miło i tanio spożytkujesz przerwę od pracy i nauki. Będzie się działo!

Co można robić w ferie?

Feriami cieszą się aktualnie województwa: zachodnio-pomorskie, mazowieckie, dolnośląskie i opolskie. Koniecznie sprawdź, co czeka Cię w poszczególnych regionach…

Szczecin z laserowym Paintballem

W Szczecinie czeka na Ciebie kolorowe szaleństwo. Zabierz tam znajomych lub rodzinę. Za 79 zł otrzymasz dwie gry Laser Tag dla 4 osób. Kupon możesz zrealizować od poniedziałku do czwartku. Paintball laserowy jest bezpieczną grą, która bawi ludzi w każdym wieku. Labirynt Arena składa się z przejść i zakamarków wybudowanych na 400 m2. W środku znajduje się generator mgły i sprzęt do efektów świetlnych. Istny odlot!

Laser

Warszawa z jazdą konną

Jazda konna dla dorosłych i dzieci będzie świetną odskocznią od szarej codzienności. Koński Park w Warszawie proponuje 2 treningi za 49,90 zł. Do wyboru są jazdy indywidualne na lonży lub grupowe (maksymalnie 4 osoby). Wszystkie pod okiem profesjonalnego trenera. Groupon możesz wykorzystać w dni powszednie, czyli od poniedziałku do piątku.

konie

Opolskie z podniebnym szkoleniem

Wszystkim Opolan i mieszkańców tego regionu zapraszamy Kamienia Śląskiego. Można tam odbyć szkolenie z lotem zapoznawczym za 109 zł. Naukę poprowadzi Mateusz Siodłoczek, polski szybownik. Na deser przygotowano spotkanie z uroczym samolotem Cessna.

lot.

Wrocław ze ścianką wspinaczkową

We Wrocławiu możesz wybrać na ściankę wspinaczkową za niecałe 40 zł. Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj proponuje godzinne wejście dla 2 osób. Dla początkujących zapewniona jest także pomoc instruktora. To wspaniały pomysł na aktywne spędzenie czasu wolnego.

ścianka

Więcej czasu na zakupy

W ferie możesz na spokojnie zrobić zakupy. Poniżej znajdują się sklepy, w których trafisz na korzystne rabaty:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close