logo

Tanie ferie w mieście: Gdańsk, Lublin, Łódź, Rzeszów, Katowice

30sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Do wszystkich osób z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, które wypoczywają podczas swoich ferii zimowych, dołączyły właśnie kolejne, które rozpoczęły dwutygodniową przerwę semestralną. Jeśli ten czas spędzacie w miejscu swojego zamieszkania lub wyjeżdżacie do rodziny w mieście, niskim kosztem możecie spędzić fantastyczne ferie. Mamy kupony!

Reklama

Niestety nie wszyscy mogą pozwolić sobie na wyjazd podczas ferii. Związane jest to nie tylko z finansami, ale również, na przykład, brakiem możliwości wzięcia urlopu. Nawet jeśli ferie spędzamy na wyjeździe, zwykle jest to jeden tydzień szaleństwa na stokach narciarskich czy odpoczynku w hotelu ze SPA. A co zrobić z wolnym czasem podczas kolejnego tygodnia? Jeśli swoją zimową przerwę spędzacie w domu, chcecie swoim pociechom zagospodarować wolny czas i szukacie rozrywki w mieście, mamy dla Was kupony rabatowe! Dzięki nim na pewno nie będziecie się nudzić!

Zniżki na rozrywkę w mieście

Wyszukaliśmy dla Was kupony rabatowe w stolicach województw, które właśnie rozpoczęły ferie zimowe. Wszyscy mieszkańcy Gdańska, Lublina, Łodzi, Rzeszowa, Katowic i okolic - szykujcie się na dawkę rozrywki! Jesteście gotowi? :-) Zaczynamy!

Ferie w Gdańsku

Wszyscy mieszkańcy Gdańska, Trójmiasta i okolic podczas ferii będą mogli nie tylko przechadzać się brzegiem morza, ale również skorzystać z wielu atrakcji w swoim mieście! Na przykład wybrać się do tajemniczego pokoju zagadek. Jesteśmy ciekawi, czy uda Wam się w wyznaczonym czasie rozwiązać zagadkę i opuścić pokój!

Escape room Gdańsk

Za wejście dla maksymalnie 5 osób do Escape Roomu Pogrzebane tajemnice w No Way Out-Escape Room w Gdańsku zapłacicie 79,99 zł. Możecie wybrać się ze znajomymi lub całą rodziną! Jeśli lubicie aktywnie spędzać swój wolny czas, doskonałym pomysłem na jego zagospodarowanie będzie wyjście na ściankę wspinaczkową. Znaleźliśmy dla Was kupon rabatowy do BlokFit w Gdańsku.

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za wejście open na ściankę wspinaczkową dla rodziny: 2 osoby dorosłe i maksymalnie 5 dzieci zapłacicie tylko 32,99 zł, a dobra zabawa gwarantowana! Możecie wyrwać swoje pociechy od ekranów telewizora i komputera i wspólnie powspinać się oraz spróbować swoich sił na ściance. Wiemy, co jeszcze na pewno wyciągnie Wasze dzieciaki z domu!

Ferie w mieście kupony rabatowe

Lubicie dobrą zabawę? Wybierzcie się na nietypowe gokarty! W zależności od ilości przejazdów, za kupon rabatowy zapłacicie od 39,99 zł do 139,99 zł.

Lublin - kupony rabatowe

Wszyscy mieszkańcy Lublina i okolic, którzy nie mogą pozwolić sobie na dłuższy wyjazd w ferie, mogą wybrać się na szybką wycieczkę do pięknie położonej miejscowości Nałęczów zaledwie niecałe 30 kilometrów od stolicy województwa lubelskiego. Mamy dla Was kupon rabatowy na wejście na basen Aquatonic w SPA Nałęczów.

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za godzinny relaks na basenie dla 4-osobowej rodziny zapłacicie tylko 29,99 zł. W Lublinie również wybierzecie się do Escape Roomu. Dzięki temu kreatywnie spędzicie wolny czas! A jeśli Wasze dzieci kochają zagadki - zapewniamy Was, że będą zachwycone!

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za zabawę w pokoju zagadek dla 3-5 osób zapłacicie na Grouponie 79,99 zł. Dzieci oprócz zagadek kochają również beztroską zabawę. A taką możecie im zapewnić naprawdę niskim kosztem :-)

Ferie w mieście kupony rabatowe

Niecałe 13 zł, a możecie zapewnić swoim dzieciom cały dzień fantastycznej zabawy! :-) Tak wiele za tak niewiele :-)

Kupony rabatowe na rozrywkę w Łodzi

Mieszkańcy Łodzi i okolic również mogą być spokojni. Dla Was także mamy kupony rabatowe, dzięki którym w czasie ferii na pewno nie będziecie się nudzić! :-)

-> Zwiedzanie Muzeum Animacji Se-ma-for z przewodnikiem

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za bilet dla rodziny (2 osoby dorosłe i 2 dzieci) do Muzeum Animacji Se-ma-for w Łodzi zapłacicie tylko 29,99 zł. Jesteśmy pewni, ze zarówno Wy, jak i Wasze pociechy, będziecie zachwyceni! :-)

-> Wejście do Bajkowego Świata Figur Woskowych oraz Dino Świata

Ferie w mieście kupony rabatowe

Chcecie na żywo zobaczyć Minionki, Króla Juliana czy Shreka? Wasze dzieci kochają dinozaury? Możecie zabrać je do niezwykłego, Bajkowego Świata Figur Woskowych i Dino Świata w Łodzi! Za bilet rodzinny (2 normalne + 2 ulgowe) zapłacicie tylko 34,99 zł z kuponem rabatowym z Groupona.

-> Bilet do Teatru Zamiast w Łodzi

Ferie w mieście kupony rabatowe

Ferie to doskonały czas, żeby nadrobić kinowe i teatralne zaległości. A z kuponem rabatowym możecie zrobić to taniej! Za bilet na dowolny spektakl w Teatrze Zamiast w Łodzi dla 2 osób zapłacicie 34,99 zł.

Rozrywka w Rzeszowie i Katowicach taniej z kuponami

Dla mieszkańców Rzeszowa i Katowic również znaleźliśmy kupony rabatowe, z którymi taniej spędzicie swój wolny czas.

-> Wejście do parku trampolin Happy Jump w Rzeszowie

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za 1 wejście na Jumping fitness w Happy Jump w Rzeszowie zapłacicie tylko 9,99 zł. I choć są to zajęcia z profesjonalistą, nawet jeśli zabierzecie ze sobą dzieci, na pewno nie będą się nudzić :-) 

-> Gra w bilard w City Pub w Katowicach

Ferie w mieście kupony rabatowe

Razem ze znajomymi możecie wybrać się na bilard do City Pub w Katowicach. Tam za 2 godziny gry zapłacicie z kuponem tylko 15,99 zł.

-> Zabawa w Klubie Wrotka w Katowicach

Ferie w mieście kupony rabatowe

Chcecie poczuć się znowu jak dzieci? A może chcecie przenieść Wasze pociechy do lat swojej młodości? Za 2 godziny jazdy na wrotkach w Klubie Wrotka w Katowicach zapłacicie tylko 14,99 zł.

UWAGA: Mamy dla Was jeszcze coś specjalnego! Jeszcze dziś wszystkie kupony rabatowe z Groupona (z wyjątkiem Multikina) kupicie dodatkowe 15% taniej (maksymalnie 50 zł) z kodem: GODEALLA - rabat ważny do 30.01.2018.

Szukacie jeszcze więcej promocji na ferie? Lubicie spędzać swój wolny czas na czytaniu książek czy graniu w planszówki? Mamy dla Was zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close