logo

Tanie ferie 2018 w mieście: Warszawa, Wrocław, Opole, Szczecin

15sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Pierwsze województwa jeszcze do 28 stycznia mogą cieszyć się z zimowej przerwy w nauce. Nawet jeśli w tym roku nie wybieracie się nigdzie na ferie zimowe, możecie spędzić je tanio i ciekawie w mieście. Jak? Mamy dla Was zniżki, dzięki którym na pewno nie będzicie się nudzić! 

Reklama

Pierwsze cztery województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie właśnie rozpoczęły swoje zimowe ferie, które potrwają jeszcze do 28 stycznia. Nie wszyscy jednak mogą pozwolić sobie w tym czasie na wyjazd na narty czy nad morze. Ze względu na ograniczony budżet czy brak możliwości wzięcia urlopu, nie zawsze udaje nam się gdzieś wyjechać w czasie zimowych ferii. Czy zastem zostając w mieście można się dobrze bawić za naprawdę małe pieniądze? Jak zorganizować czas swoim pociechom na ferie, żeby się nie nudziły? Mamy dla Was rabaty, które w tym pomogą!

Jeżeli nie chcecie, żeby Wasze dzieci w ferie wyłącznie spały do późna, siedziały przez telewizorem czy komputerem i grały w gry (chociaż i to jest potrzebne), wyszukaliśmy dla Was kupony rabatowe, z których skorzystacie podczas ferii w stolicach województw, które właśnie rozpoczęły swoją zimową przerwę od szkoły.

Kupony rabatowe na rozrywkę w mieście

Escape room - znajdź wyjście z pokoju zagadek

Escape room to doskonała rozrywka dla całej rodziny. I warto z niej skorzystać właśnie podczas ferii, kiedy wolnego czasu jest więcej, niż zwykle. Wasze pociechy z pewnością będą zachwycone z rozwiązywania tajemniczych zagadek i łamigłówek. Ale czy uda Wam się uciec z zamkniętego pokoju przez końcem czasu? Mamy dla Was kupony rabatowe na wyjścia do escape roomu w wybranych miastach!

-> Warszawa

Ferie w mieście kupony rabatowe

Wszyscy mieszkańcy stolicy, którzy szukają wrażeń, mogą wybrać się do jednego escape roomu razem z rodziną czy przyjaciółmi z kuponem rabatowym za 149 zł (gra dla 3 do 6 osób). Czy uda Wam się rozwikłać zagadkę i wydostać się z zamkniętego pokoju w 60 minut? Trzymamy kciuki!

-> Wrocław

Ferie w mieście kupony rabatowe

Halo, Wrocław! Zamiast siedzieć w domu, wybierzcie się do pokoju zagadek! Z Grouponem możecie to zrobić aż 30% taniej. Za kupon na wyjście do escape roomu zapłacicie 69,99 zł za grę dla 3-4 osób.

-> Opole

Ferie w mieście kupony rabatowe

Chcecie spróbować swoich sił w rozwiązywaniu najbardziej tajemniczych zagadek? Mamy dla Was kupon na wyjście do escape roomu w Opolu do 5 osób za 79,99 zł. Kupicie go taniej na Grouponie.

-> Szczecin

Ferie w mieście kupony rabatowe

Kupon rabatowy na grę dla maksymalnie 5 osób kupicie ze zniżką na Grouponie za 79 zł.

Park trampolin? Dobra zabawa gwarantowana!

Chcecie, żeby Wasze dzieci naprawdę wyszalały się w ferie? Wy również możecie poczuć się jak dzieci wybierając się do parku trampolin! Ile zapłacicie za wybory wstępów w wybranych miastach z kuponami rabatowymi?

-> Warszawa

Ferie w mieście kupony rabatowe

W stolicy będziecie mogli wybrać się parku trampolin New Age Jump za jedyne 15,99 zł (dla 1 osoby) lub za 64,99 zł (dla 4 osób). Kupon na bilety w tej cenie kupicie na Grouponie.

-> Wrocław

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za zabawę w JumpWorld Parku Trampolin we Wrocławiu dla 2 osób zapłacicie tylko 33 zł. A gwarantujemy Wam, że będziecie się bawić!

-> Szczecin

Ferie w mieście kupony rabatowe

Mieszkańcy Szczecina i okolic będą mogli spędzić swój wolny czas w ferie w parku trampolin Fun Jump za 21,99 zł. W tej cenie kupicie godzinne wejście dla 1 osoby. Jeśli będziecie chcieli wybrać się na trampolinowe szaleństwo całą rodziną, za bilety dla 4 osób zapłacicie na Grouponie 86,99 zł zamiast 140 zł.

A może kino?

Kto nie lubi chodzić do kina? Tym bardziej, jeśli możecie wybrać się do niego całą rodziną jeszcze taniej? Mamy dla Was kupony rabatowe do wybranych kin w Polsce na seanse!

-> Multikino

Ferie w mieście kupony rabatowe

Na Grouponie kupicie kupon rabatowy na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino już za 13,90 zł (miejsce standardowe).

Warsztaty dla dzieci

W czasie ferii nie tylko szkoły, ale również różne kluby i ośrodki organizują specjalne warsztaty i spotkania dla dzieci. To doskonała okazja, żeby nawiązać nowe znajomości i poprzez zabawę odkrywać świat. W zależności od wybranej opcji, możecie wysłać dziecko na jeden lub na kilka dni. Gdzie za tego typu warsztaty zapłacicie mniej?

-> Opole: warsztaty dla dzieci od 44,99 zł z Akademią Edukacyjną

Ferie w mieście kupony rabatowe

Do wyboru macie trzy opcje: 1 wybrany dzień ferii zimowych z warsztatami za 44,99 zł 5 wybranych dni ferii z warsztatami za 219,99 zł lub 7 dni za 299,99 zł. To dużo mniej, niż mielibyście zapłacić za wyjazd na ferie w góry na narty czy półkolonię nad morzem, a na pewno Wasze dziecko będzie zachwycone!

-> Warszawa: karnet od 135,99 zł w Sali Zabaw Spuki Boo

Ferie w mieście kupony rabatowe

Mieszkańcy Warszawy mogą wysłać swoje pociechy do Sali Zabaw Spuki Boo, gdzie pod opieką czujnych i wykwalifikowanych opiekunów będą mogły bawić się w ferie z rówieśnikami. Do wyboru macie kilka opcji karnetów, ze względu na czas ich trwania i zakres usług:

  • 5-dniowy karnet standard dla 1 dziecka - 135,99 zł
  • 5-dniowy karnet bez ograniczeń dla 1 dziecka - 189,99 zł
  • 10-dniowy karnet standard dla 1 dziecka - 259,99 zł
  • 5-dniowy karnet bez ograniczeń dla 1 dziecka - 369,99 zł

Dzięki tym kuponom na pewno spędzicie udane ferie zimowe 2018! Mamy dla Was także promocje na rozrywkę!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close