logo

Tanie ebooki na jesiene wieczory

09paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Krótsze dni i coraz chłodniejsza pogoda sprawiają, że zamiast wychodzić z domu chętniej sięgamy po kubek ciepłej herbaty i ciekawą książkę. Dzisiaj postanowiliśmy zebrać dla Was najlepsze promocje na ebooki w popularnych sklepach.

EMPIK

Bestsellery aż do -60% taniej

Niezawodny Empik w swojej zniżkowej ofercie udostępnia najlepiej sprzedające się książki w niższych cenach. Wśród autorów można znaleźć trzymających w napięciu Stephena Kinga, Henninga Mankella czy Joannę Chmielewską, a całość to zbiór ponad 120 książek o różnorodnej tematyce – od thrillerów do poradników.

 

Książki historyczne w promocyjnych cenach

Dla fanów literatury historycznej Empik przygotował zbiór książek opiewających takie tematy jak Powstanie Warszawskie, historia FBI czy sekrety PRL-u. Nawet za niecałe 9 zł możesz spędzić wiele wieczorów z ciekawą lekturą dzięki której zaskoczysz znajomych ciekawymi anegdotami.

 

cdp.pl

Najnowsze ebooki w promocji -25%

W ofercie cdp.pl można odnaleźć najnowsze hity książkowe nawet do -25% taniej. Jeżeli chcesz przeczytać między innymi wydaną pod koniec września powieść J.K. Rowling "Jedwabnik", lecz nie chcesz przepłacać, to ta propozycja jest stworzona dla Ciebie.

virtualo.pl

Szeroka oferta ebooków w promocyjnych cenach

 

Jeżeli szukałeś konkretnej książki i nie udało Ci się jej znaleźć na podanych wcześniej stronach najprawdopodobnie z pomocą przyjdzie ci portal virtualo.pl. W promocyjnej ofercie, podzielonej na różnorodne działy, zawarta jest wielka kolekcja książek których cena zaczyna się nawet od 3,90 zł.

 

Dodatkowo zebraliśmy jeszcze kilka propozycji dla prawdziwego mola książkowego

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close