logo

Tanie bilety lotnicze z okazji 30. urodzin Ryanair!

09lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair obchodzą właśnie swoje 30. urodziny. Zobacz jakie okazje przygotowały z tej okazji dla swoich klientów.

Milion miejsc w cenie od 19.85€ (czyli 76 złotych) - to prezent od Ryanaira na swoje 30 urodziny. Dlaczego została zaproponowana taka cena? Ponieważ linie lotnicze Ryanair powstaly właśnie w 1985 roku, a 8 lipca mija 30. rocznica pierwszego pierwszego lotu Ryanair z Waterford do Gatwick. W pierwszych latach swojej działalności linie lotnicze Ryanair przewoziły około 5 tysięcy osób rocznie - teraz ponad 80 milionów. Nie tylko te liczby są godne podziwu. Na początku, Ryanair posiadał 1 samolot i wykonywał około 4 lotów dziennie, teraz ma liczba floty lotniczej przekracza 300, a dziennie lotów wykonuje się ponad 1600.

Do 12.07.2015 r. można rezerwować bilety na loty w terminie 01.09.2015-31.01.2016r. Jednak 76 złotych to nie najniższa cena, w której dostępne są bilety w Ryanair. Przeszukaliśmy zakątki strony internetowej, na której można kupić bilety i znaleźliśmy perełki w cenach od 19 zł, np. za połączenie z Warszawy do Wrocławia, a za niecałe 60 złotych można wylecieć ze stolicy Polski do stolicy Francji. Oczywiście nie tylko z warszawskich lotnisk wyloty są tak tanie. Promocja 76 zł obejmuje także wyloty z: Gdańska, Bydgoszczy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Rzeszowa. Więcej znajdziecie w wyszukiwarce Ryanair. Nie przegapcie najlepszych okazji na loty! Zobaczcie przy okazji, gdzie warto udać się na urlop lub co można na niego ze sobą zabrać:

Źródło zdjęcia głównego: corporate.ryanair.com

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close