logo

Tanie bilety i przekąski w Multikinie z Grouponem!

16paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kinomaniacy! Mamy dla Was Groupony na tanie bilety i przekąski w sieciach kin Multikino w całej Polsce! Jeżeli chcecie nadrobić kinowe zaległości czy wybrać się na randkę to z tych okazji naprawdę warto skorzystać. Dzięki kuponom rabatowym oszczędzicie na bilecie prawie połowę jego ceny.

Reklama

Długie jesienne wieczory to doskonały czas żeby nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć największe premiery na dużym ekranie. Na Grouponie znajdziecie teraz dwie świetne oferty na kupony do Multikina. Dzięki nim kupicie bilet normalny już za 16,90 zł i zestaw przekąsek za 22,90 zł.

Multikino kupony Groupon

Bilety do Multikina od 16,90 zł...

Multikino to jedna z najchętniej odwiedzanych sieci kin w Polsce. W zależności od lokalizacji kina i seansu ceny za normalny bilet wahają się w granicach 24,50 zł - 34,90 zł. I tak na przykład za bilet w Łodzi zapłacicie 24,50 zł, a za bilet normalny w Złotych Tarasach w Warszawie już 34,90 zł.

Bilety do Multikina Groupon

Dlatego właśnie za każdym razem, jak tylko na Grouponie pojawia się oferta biletów do Multikina, szybko Was o tym informujemy. Dlaczego? Ponieważ codziennie wyszukujemy dla Was najlepsze promocje, a przy zakupie Groupona oszczędzicie na biletach do kina nawet ponad 12 zł. A jeżeli w kinie lubicie także wrzucić coś na ząb... świetnie się składa!

... i zestaw dla dwojga od 22,99 zł

Jeżeli podczas seansu nie obejdziecie się bez przekąsek, uwielbiacie kinowe nachosy i popcorn, to na stronie Grouponu poza tanimi biletami kupicie także zestaw dla dwojga z dwoma napojami i dużym popcornem za 22,99 zł zamiast 31,90 zł - oszczędzacie 8,91 zł lub zestaw nachos dla dwojga z dużymi nachosami i 2 średnimi napojami za 26,99 zł.

Jak skorzystać z Grouponu?

Jeżeli chcecie wybrać się na dowolny seans 2D w wybranym kinie Multikino w całej Polsce za 16,90 zł i w Warszawie za 18,90 zł wystarczy tylko, że zakupicie Groupon i w kasie biletowej wymienicie kod Grouponu na bilet. Pamiętajcie tylko żeby mieć przy sobie zakupiony Groupon, czy to w wersji papierowej czy na smartfonie lub innym urządzeniu.

Multikino Groupon

Zakupiony Groupon możecie wykorzystać do 30 listopada włącznie, więc na pewno do tego czasu uda Wam sie wygospodarować czas żeby wybrać się do kina :-) Niestety oferta nie obejmuje filmów 3D, ale za to jest możliwa do wykorzystania przez cały tydzień bez względu na dzień tygodnia :-) Radzimy Wam tylko nieco wcześniej wybrać się do kina, ponieważ możliwość realizacji Grouponu zależy od miejsc, jeśli więc wszystkie będą już zajęte, niestety nie wejdziecie na seans :-(

Zawsze możecie jeszcze zarezerwować miejsca przez internet, a później przy kasie okazać Groupon i odebrać bilet. Myślimy, że bez przeszkód uda Wam się tak zrobić.

Rabaty na wolny czas

Kino to nie jedyny sposób na spędzanie wolnego czasu! Możecie relaksować się przy książce czy grach planszowych, które będą świetną rozrywką na jesienne wieczory dla całej rodziny. Poza tym nie zapominajcie o dobrej zabawie! Mamy kupony, które ułatwią Wam zagospodarować wieczór:

Warszawa

Groupon koncert

Poznań

Poznań Groupon bilard

 Pozostałych kuponów na rozrwykę w innych miastach w Polsce szukajcie na GoDealli. A jeśli chcecie taniej obkupić się w książki czy gry planszowe...

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close