logo

Tania Książka: książki po 13 zł i wielki konkurs na 13. urodziny

09maj 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Księgarnia internetowa TaniaKsiążka.pl obchodzi swoje 13. urodziny, a te oczywiście nie mogą obejść się bez... promocji i dodatkowych akcji. Z tej okazji wybrane tytuły kupicie za 13 zł oraz weźmiecie udział w konkursie. Jesteście ciekawi, jakie książki znajdują się w urodzinowej puli i co można wygrać? Sprawdźcie!

Reklama

13 to w przekonaniu wielu osób liczba pechowa. Ale czy na pewno? TaniaKsiążka.pl udowodni Wam, że "trzynastka" wcale nie musi kojarzyć się z niczym złym, wręcz przeciwnie. Z okazji 13. urodzin tej księgarni internetowej wiele tytułów kupicie w promocji równo za 13 zł (promocja trwa do 14.05) oraz weźmiecie udział w urodzinowym konkursie, w którym do wygrania jest bon na 1000 zł. Światowe bestsellery, powieści Waszych ulubionych pisarzy, mrożące krew w żyłach thrillery, wciągające kryminały czy wzruszające romanse - no co Wy się skusie?

Książki za 13 zł na 13. urodziny - czy to się opłaca?

Tania Książka 13. urodziny promocja

Zazwyczaj przy tego typu promocjach od razu przychodzi nam na myśl pytanie, jakie książki będzie można kupić w obniżonej cenie i czy naprawdę warto się na nie połasić? Sprawdziliśmy :-)

  • Grażyna Plebanek - Dziewczyny z Portofino

Tania Książka 13. urodziny promocja

Cena na TaniaKsiążka.pl - 13 zł

Ceny w innych księgarniach:

Jeszcze taniej niż w księgarni TaniaKsiążka.pl udało nam się znaleźć ten tytuł na stronie Chodnik Literacki, gdzie zapłacicie za niego 12,22 zł. Sami więc widzicie, że w tym przypadku niekoniecznie opłaca Wam się korzystać z urodzinowej promocji. Niewiele więcej, bo tylko o 0,96 zł zapłacicie za tę książkę w Paskarzu. A jak będzie w przypadku kolejnej wybranej przez nas pozycji?

  • Tomas Gonzalez - Trudne światło

Tania Książka 13. urodziny promocja

Cena na TaniaKsiążka.pl - 13 zł

Ceny w innych księgarniach:

W tym przypadku podobnie, w niższej cenie niż w księgarni TaniaKsiążka.pl znaleźliśmy tytuł Tomasa Gonzaleza Trudne światło na Chodniku Literackim. Tam zapłacicie za tę książkę tylko 12,92 zł. I choć cena z urodzinowej promocji TaniejKsiążki.pl jest bardzo atrakcyjna w porównaniu np. do Livro czy Empiku, wciąż w innej księgarni kupicie ją jeszcze taniej! To jednak nie wszystko, co księgarnia przygotowała dla Was z okazji swoich urodzin. TaniaKsiążka.pl ma jeszcze coś specjalnego! 

Weź udział w konkursie i wygraj bon na 1000 zł!

Tania Książka 13. urodziny promocja

Jeśli sama promocja na książki Was nie przekonała, do końca maja (31.05) możecie wziąć także udział w urodzinowym konkursie na TaniaKsiążka.pl.

  • DO KIEDY? 31.05.2019
  • CO MOŻECIE WYGRAĆ? I miejsce - bon na 1000 zł do wykorzystania na TaniaKsiążka.pl, nagrody pocieszenia - 1 z 13 pakietów książkowych (każdy pakiet zawiera 13 książek)

Zasady konkursu:

  1. Złóż zamówienie ma TaniaKsiazka.pl na dowolną kwotę i w koszyku w polu na uwagi wpisz: 13TK
  2. Zrób zdjęcie, na którym pokażesz swoją 13-tkę (interpretacja dowolna).
  3. Zdjęcie wrzuć na swoje profile społecznościowe (Facebook, Instagram) i w podpisie wstaw konkursowy hashtag: #13TK
  4. Następnie zdjęcie wrzuć również w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u Tania Książka. Post konkursowy znajdziesz tutaj >>

To, jak pokażecie swoją 13-stkę, zależy tylko od Was i Waszej wyobraźni. Forma jest całkowicie dowolna - możecie coś namalować, wyrzeźbić, napisać, zaśpiewać, zatańczyć. Im bardziej kreatywne i niebanalne podejście, tym większą będziecie mieli szansę na zgarnięcie nagrody głównej, czyli 1000 zł, które będziecie mogli wykorzystać na zamówienie na TaniaKsiążka.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 czerwca. My trzymamy za Was mocno kciuki :-)

Nie chcecie czekać do czerwca na zakup nowych tytułów, które dołączą do Waszej domowej biblioteczki? Już teraz mamy dla Was jeszcze więcej promocji na książki, dzięki którym powiększycie swoją kolekcję!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close