logo

Szkolna wyprawka 20% taniej. Nowy kupon rabatowy do H&M

26sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

1

Już w poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. To wielkie wydarzenie dla wszystkich uczniów, ponieważ w końcu, po dwóch miesiącach przerwy spotkają się z koleżankami i kolegami z klasy. Zapewne nowe plecaki, książki, zeszyty i długopisy czekają już na pierwszy dzwonek. Jeszcze tylko odpowiedni strój i możemy ruszać do szkoły. Specjalnie na tę okazję H&M przygotował zniżkę: - 20% na kolekcję dla dzieci!

 

 

Nie zdążyliście jeszcze skompletować szkolnej wyprawki? Czas nadrobić zaległości! Pisaliśmy już o tym gdzie najtańsze podręczniki, które sklepy internetowe oferują artykuły szkolne w najlepszych cenach, a także porównaliśmy ceny artykułów składających się na szkolną wyprawkę w popularnych marketach stacjonarnych. Do kompletu brakuje jeszcze zupełnie nowych ubrań!

Obecnie wiele sklepów odzieżowych organizuje promocje Back To School, obniżając ceny ubrań dziecięcych. Należy do nich także H&M, w którym po okazaniu kuponu rabatowego do 7 września wszystkie produkty z działu dziecięcego możecie kupić 20% taniej. Dodatkowo wybrane ubrania z kolekcji Basic dostępne będą w promocji 3 za 2.

H&M kupon rabatowy

Czym charakteryzuje się kolekcja dziecięca H&M? W tym sezonie postawiono na wyraziste wzory, kontrastowe zestawienia, a także sporo akcentów sportowych. Kolorowe bluzy, rajstopy, trampki i dżinsy to w tym sezonie podstawa garderoby każdego ucznia!