logo

Szkla.com: okulary za darmo, soczewki gratis i dużo rabatów!

10mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Dla osób z wadą wzroku zakup okularów, wymiana szkieł albo soczewek jest uciążliwym i kosztownym obowiązkiem. Dzięki licznym promocjom można wydać mniej, a czasem nawet nic - jak otrzymać voucher na darmowe okulary korekcyjne?

Niestety nie każdy ma sokoli wzrok i może bez mrużenia oczu odczytać numer nadjeżdżającego autobusu. Okulary i soczewki stają się wtedy nieodłącznym elementem każdego dnia. Jak każda rzecz, szybko się zużywają, co wymusza kupno nowych. Jednak nie musi to być tak kosztowne jak wydawać by się mogło!
Najnowsza promocja sklepu Szkła.com dotyczy bonu na okulary dołączanego do zakupów soczewek i kropli Clean Active Premium XXL 600ml.

Kup soczewki - dostaniesz voucher na okulary

Przy zakupie soczewek w ilości:

  • soczewki jednodniowe - 4 opakowania dowolnych soczewek jednodniowych po 30 szt. lub 2 opakowania dowolnych soczewek po 90 sztuk

    lub
  • soczewki dwutygodniowe - 2 opakowania dowolnych soczewek 6 sztuk

    lub
  • soczewki miesięczne - 2 opakowania dowolnych soczewek 6 sztuk


oraz 2 opakowań płynu Clean Active Premimum XXl 600ml - otrzymamy voucher o wartości 29.97zł na okulary korekcyjne do wykorzystania w sklepie KODANO.pl


Otrzymany voucher jest jednorazowy i nie może być wymieniony na gotówkę. Obniża on cenę wybranych okularów na kodano.pl.

Promocje na soczewki

To nie jedyna akcja promocyjna prowadzona przez szkła.pl. Sklep oferuje wiele innych zniżek, takich jak:


Wszystkie promocje dostępne są na stronie szkla.com. Warto czasem rozejrzeć się za tańszą alternatywą 'drugiej pary oczu' :)
Poza powyższymi zniżkami można bez problemu dostać jeszcze 5% rabatu na soczewki kontaktowe, tylko dzięki zapisaniu się do newslettera.

Jeżeli wciąż szukasz najlepszej promocji na okulary i soczewki, to wytężyliśmy wzrok w poszukiwaniu zniżek i teraz wszystkie możesz znaleźć tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close