logo

Szczoteczka elektryczna Braun Oral-B: gdzie kupisz ją najtaniej?

02mar 2017

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Piękny, zdrowy uśmiech? Stosowanie past wybielających i szczoteczki elektrycznej może pomóc Wam o niego dbać każdego dnia. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Was zestawienie cenowe najbardziej popularnej szczoteczki eleketrycznej na rynku - Oral-B. W jakim sklepie kupicie ją najtaniej?

Reklama

Szczoteczka elektryczna - wady i zalety

Szczoteczka Oral-B porównanie cen

Która szczoteczka jest lepsza - zwykła czy elektryczna? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć sobie każdy, kto stoi przed zakupem nowej szczoteczki. Elektryczna zdecydowanie lepiej czyści zęby niż tradycyjna, usuwa osad, powierzchniowe przebarwienia i naturalnie wybiela zęby, ale tak, jak w przypadku każdego produktu, są zalety i wady jej używania.

Główna cecha, która odróżnia szczoteczkę elektryczną od tradycyjnej? Technologia! Szczoteczki elektryczne dzięki wykonywaniu 7600 oscylacyjnych ruchów na minutę bardzo precyzyjnie czyszczą zęby docierając nawet do trudno dostępnych miejsc, czego na pewno nie zapewni nam żadna zwykła szczoteczka, nawet ta z najwyższej półki. Zanim jednak zdecydujecie się na zakup szczoteczki elektrycznej wiodącej marki na rynku Oral-B i dowiecie się, gdzie zapłacicie za nią najmniej, zapoznajcie się z plusami i minusami używania takiej szczoteczki. Może dzięki temu będzie łatwiej Wam się zdecydować!

ZALETY WADY
dokładność i precyzyjność czyszczenia długie ładowanie baterii
oszczędność czasu wysoka cena
prosta obsługa możliwość zniszczenia płytki nazebnęj przez zbyt mocny nacisk szczoteczki
wielozadaniowość - dzięki wymiennym końcówką mogą jej używać wszyscy członkowie rodziny konieczność regularnej wymiany końcówek

O ile z takimi wadami, jak długie ładowanie baterii czy możliwość zniszczenia płytki nazębnej nie możemy nic zrobić, to na wysoką cenę jesteśmy w stanie coś poradzić! Przejrzeliśmy najbardziej znane sklepy ze sprzętem elektronicznym, RTV i AGD żeby przygotować dla Was zestawienie cen, w którym uwzgledniliśmy najpopularniejszy model szczoteczek - Oral-B Vitality.

Szczoteczka Oral-B Vitality - porównanie cen w sklepach

SKLEP CENA
Empik 59,99 zł
Ole Ole! 59,99 zł
Electro.pl 65,78 zł
Avans 65,78 zł
RTV Euro AGD 69,99 zł
Media Expert 69,99 zł
eMAG 70,99 zł
NEO24 79,00 zł
Komputronik 79,90 zł
Neonet 79,99 zł
Media Markt 85,99 zł
Saturn 85,99 zł

Różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim miejscem w tabeli wynosi aż 26 zł. Możecie być zdziwieni, ale najmniej za szczoteczkę elektryczną Oral-B Vitality zapłacicie w Empiku, który kojarzy Wam się pewnie bardziej z książkami czy płytami, mniej z kosmetykami czy sprzętem RTV i AGD. A jednak!

Przeszukując sklepy w trakcie przygotowywania zestawienia wpadliśmy na jedną okazję w sklepie Neonet, która może Was zainteresować. Co prawda tam akurat cena za podaną szczoteczkę jest znacznie wyższa niż w Empiku, ale możecie otrzymać dodatkowy rabat pomniejszający kwotę zamówienia.

Otrzymaj do 150 zł w prezencie!

Neonet promocje Oral-B

Akcja promocyjna w sklepach Neonet trwa do 31 marca, a jej zasady są bardzo proste. W zależności o wartości zamówienia, przy zakupie szczoteczki elektrycznej i/lub końcówki Oral-B możecie otrzymać rabat:

  • przy zakupach od 199 zł do 299,99 zł - rabat 50 zł
  • przy zakupach od 300 zł do 599,99 zł - rabat 100 zł
  • przy zakupach powyżej 600 zł - rabat 150 zł
  • przy zakupie samych końcówek Oral-B (bez zakupu szczoteczki) powyżej 100 zł - rabat 20 zł

Więcej szczegółów promocji oraz konkretne modele szczoteczek objęte akcją znajdziecie TUTAJ. A jeśli chcecie profesjonalnie, pod okiem specjalistów zadbać o swój uśmiech, skorzystać z zabiegu wybielania zębów czy przeglądu swojego uzębienia w gabinecie stomalotogicznym, wybraliśmy dla Was kupony rabatowe ze strony GoDealla na zabiegi w całym kraju.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close