logo

Szalony Weekend w Carrefour: kupuj zabawki i odbieraj bony na zakupy

21lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Chcesz wcześniej rozpocząć świąteczne zakupy i uniknąć długich, grudniowych kolejek w centrach handlowych? Boisz się pustego portfela pod koniec grudnia? Carrefour pomoże ci rozprawić się z tymi problemami dzięki nowej akcji promocyjnej.Z każdej strony dobiega do nas coraz więcej informacji o świątecznych promocjach i rabatach. Jedną z ciekawszych propozycji jest nowa akcja dyskontu Carrefour "Szalony weekend" z weekendową obniżką cen zabawek. Od dzisiaj do końca tygodnia kupując zabawki w niższych cenach dostaniesz bodatkowo e-bon na przyszłe zakupy - za każde 50zł które wydasz w ten weekend otrzymasz 10zł e-bonu.

 

Każdy, kto będzie brał udział w promocji, musi pamiętać o ograniczeniach wymienionych w tabelce: cena zakupionych zabawek musi wynosić minimum 100zł i najwyższa wartość bonu jaką możemy otrzymać to 60zł. Tych z Was, którzy chcą zapoznać się z regulaminem promocji i sprawdzić listę zabawek odsyłamy tutaj.

Zakupy z E-kuponem

Każdy posiadacz bonów musi także pamiętać tym, jakie kwoty musi osiągnąć żeby móc ich użyć:

  • Bon 20zł - minimalna wartość zakupów to 23,81zł
  • Bon 30zł - minimalna wartość zakupów to 35,71zł
  • Bon 40zł - minimalna wartość zakupów to 47,62zł
  • Bon 50zł - minimalna wartość zakupów to 59,52zł
  • Bon 60zł - minimalna wartość zakupów to 71,43zł

Do wartości finalnego paragonu nie wpisują się produkty takie jak: paliwo, papierosy, doładowania telefoniczne pre-paid, płatności dokonywane w ramach programu "Twoje Rachunki", alkohol i preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Bon do wykorzystania jest od 24 listopada do 10 grudnia.

 

Jeżeli nie robicie zakupów w Carrefour lub nie znaleźliście zabawek które chcecie kupić zebraliśmy dla was inne promocje skierowane do dzieci

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close