logo

Szalony kierunek w szalonej cenie w Szalonej Środzie LOT!

15lut 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Za oknem nadal zima, temperatury poniżej zera dlatego marzysz już o swoich wakacjach? Możesz je zaplanować dzięki promocji na bilety lotnicze! PLL LOT uruchomiły nowy kierunek w szalonej cenie! W końcu to Szalona Środa :-) Dzisiaj ogarnie Was prawdziwe szaleństwo!

Reklama

Kto lubił geografię w szkole? Teraz nikt z Was się nie przyzna! Mamy małą zagadkę. Zgadniecie gdzie jesteśmy?

Astana zabytki promocje lotnicze(Źródło: tripadvisor.com)

Jeżeli same zdjęcia nic Wam nie mówią to może podpowiedzą Wam nazwy zabytków (a raczej dobry wujek Google)? Nur-Astana MosqueThe Baiterek TowerAssumption Russian Orthodox Cathedral? Nadal nic czy może coś tam świta w głowie? Nie będziemy trzymali Was dłużej w niepewności! Jesteśmy w stolicy Kazachstanu - Astanie. Nie bez powodu jest to dzisiejszy kierunek Szalonej Środy PLL LOT! Mieszkańcy Astany są naprawdę szaleni i w szalonym tempie rozbudowują to miasto! Szalona jest również cena biletów. Sami zobaczcie.

Do szalonej Astany w ramach Szalonej Środy PLL LOT

Szalona Środa, jak sama nazwa wskazuje, obowiązuje tylko w środę i tylko dziś możecie zarezerwować bilety na nowy kierunek w promocyjnej cenie 699 zł w dwie strony z bagażem rejestrowanym. Zrobicie to korzystając z wyszukiwarki poniżej:

Szalona Środa PLL LOT

W niższej cenie możecie zaplanować swoją podróż w okresie 08.05.2017-31.10.2017. Promocja na bilety dotyczy także wylotów z innych lotnisk niż w Warszawie: Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry. Więc może kupić bilety z takiego lotniska, które jest najbliżej Waszego miejsca zamieszkania :-) Dlaczego warto polecieć do Kazachstanu? Chociażby po to, żeby poznać inną kulturę, zwiedzić kawałek świata, a przede wszystkim zobaczyć jedną z najszybciej rozwijających się stolic na świecie!

Sprawdziliśmy ceny innych linii lotniczych na loty do Astany i sami zobaczcie, ile normalnie musielibyście zapłacicić za najtańsze bilety:

Astana loty

Poza tym, w każdym tym przypadku musielibyście się przesiadać, więc naprawdę warto wejść na stronę Szalonej Środy LOT i już teraz zarezerwować bilety!

Nie skorzystać z tej promocji bez wyrzutów sumienia będą mogły jedynie osoby, które już nie mogą się doczekać wakacji i chciałyby już teraz, zaraz gdzieś polecieć. Żeby nie było Wam przykro, że taka okazja jak ta w ramach Szalonej Środy przechodzi Wam koło nosa, przygotowaliśmy kilka kuponów na pocieszenie :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close