logo

Szalone Dni w eMAG - 3 najlepsze okazje w promocji

09maj 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W eMAG wystartowały Szalone Dni rabatów! Do 12 maja możecie skorzystać z obniżek sięgających nawet 50%. Wybraliśmy dla Was 3 najlepsze okazje promocji! Zobaczcie co znajduje się na naszym podium.

Reklama

Urządzacie właśnie mieszkanie? Rozglądacie się za nowym sprzętem AGD? A może już od dawna planujecie zmianę telewizora na nowy lub kupno konsoli? Jak najszybciej przemyślcie sprawę, ponieważ do 12 maja w sklepie eMAG skorzystacie z rabatów, które sięgają nawet 50%. Takie obniżki nie trafiaja się co dzień!

Jak kupować i nie zwariować?

Pamiętajcie, że promocja promocji nie jest równa i to, że jakiś sklep organizuje wielką akcję wcale nie oznacza, że koniecznie musicie z niej skorzystać. Zawsze warto bliżej przyjrzeć się rabatom, sprawdzić czy rzeczywiście są one tak wysokie, jak obiecują hasła reklamowe, porównać ceny w kilku innych sklepach. Liczy się także sam produkt. Czym się kierować przy jego wyborze?

Oczywiście oprócz najważniejszych parametrów, przy wyborze sprzętu elektronicznego czy nowej pralki lub lodówki kierujemy się ceną i to ona ostatecznie decyduje o tym, w jakim sklepie dokonamy zakupu. EMAG należy do tego typu sklepów, w których przynajmniej część produktów kupicie w mocno obniżonych cenach w porównaniu do konkurencji, a jeśli dodatkowo trafia się taka okazja, jak Szalone Dni z rabatami do -50% to naprawdę warto przynajmniej zapoznać się z ofertą. My nieco ułatwimy Wam sprawę i pokażemy 3 naprawdę szałowe produkty tańsze o połowę, które trafiły na nasze promocyjne podium. Być może zainspiruje Was to do samodzielnego przeszukania promocji i odnalezienia swoich perełek :-)

Zwycięzcy Szalonych Dni w eMAG

Promocja emag

Musimy przyznać, że wybór było bardzo trudny, ale jakoś się udało wyłonić te 3 perełki, które zasługują na szczególną uwagę :-)

Na pierwszym miejscu na podium uplasowała się piękna kanapa, która doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym wnętrzu. Dodatkowym jej atutem, oczywiście poza ceną obniżoną o 50%, jest funkcja spania.

Kanapa emag promocja

Drugie miejsce zajął telewizor LG LED 43" za 1499 zł. Porównaliśmy ją z cenami w innych sklepach i nie znaleźliśmy tańszej oferty.

Emag szalone dni

Na ostatnim miejscu na naszym podium znalazł się laptop HP - ale nie martwcie się, akurat w tym przypadku nie ma przegranych! Kupicie go za mniej niż 1000 zł! Dzięki eMAG aż 300 zł zostanie w Waszej kieszeni.

Emag szalone dni

Gratulujemy zwycięzcom na podium i życzymy Wam udanych łowów!

Jeszcze więcej okazji na RTV i AGD

W eMAG skorzystacie z wysokich rabatów do 12 maja, ale w innych sklepach ze sprzętem RTV i AGD nadal będziecie mogli korzystać ze zniżek. Mamy cały spis rewelacyjnych promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close