logo

Szalona Środa w PLL LOT - loty na wakacje od 149 zł

06lip 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Anna Spychalska

0

Dzisiejsza oferta promocyjna Polskich Linii Lotniczych LOT ucieszy tych, którzy podróżują po kraju. Jest też nie lada gratka dla miłośników Skandynawii, a także dla tych, którzy planują wybrać się do jednego z najbardziej "wyzwolonych" miast Europy - Amsterdamu.

Polskie Linie Lotnicze LOT w najnowszej Szalonej Środzie oferują tanie bilety do Amsterdamu oraz Sztokholmu.Tym razem nie ograniczono się jednak wyłącznie do kierunków zagranicznych. Tańsze przeloty są dostępne także w obrębie naszego kraju - LOT chce wypromować trasy krajowe i właśnie dziś oferuje zniżki na przeloty pomiędzy polskimi miastami a Gdańskiem oraz Olsztynem.

Jak zwykle szansa na kupno tańszych biletów lotniczych obowiązuje wyłącznie w środę. Ceny za przeloty w dwie strony do tych miast wyglądają następująco:

-> Warszawa - Gdańsk od 149 zł

-> Warszawa-Olsztyn od 149 zł

-> Warszawa - Amsterdam od 349 zł

-> Kraków - Sztokholm od 449 zł

W promocyjnych cenach polecimy także z Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Poznania, Rzeszowa, Krakowa i Katowic. Dostępność biletów z innych lotnisk oraz ich ceny srpawdzicie na stronie LOTu.

Ceny zniżkowe zawierają także bagaż rejestrowany. Promocja dotyczy lotów, które odbędą się w terminach:

-> Gdańsk od 1 sierpnia do 30 września

-> Olsztyn od 9 lipca do 1 października

-> Amsterdam od 1 do 31 sierpnia

-> Sztokholm od 1 do 31 sierpnia

Wybrałeś już kierunek swojej podróży i dzięki Szalonej Środzie kilkaset złotych zostanie w Twoim portfelu? Nie tylko na tym możesz zaoszczędzić. Korzystając z naszej wyszukiwarki tanich hoteli z łatwością sprawdzisz i porównasz ceny noclegów, jakie oferują najpopularniejsze serwisy rezerwacyjne świata. Wejdź na zakładkę Hotele na GoDealla.pl i wyszukaj miejsca i terminu, który Cię interesuje.

Wolisz kompleksowo zorganizowane wyjazdy przez biura podróży wyjazdy? Takie wakacyjne opcje również mogą być sporo tańsze. Poniżej prezentujemy Wam oferty wyjazdów zorganizowanych od A do Z przez cenione biura podróży. Każda z nich dostępna jest z rabatami, które sięgają nawet 67%!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close