logo

Szalona środa: leć z LOT już za 139 zł

27lip 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Jak co tydzień, również w tę środę możecie skorzystać z tańszych biletów w ramach akcji Szalona Środa w LOT. Na loty w promocyjnych cenach załapiecie się jeszcze w wakacje, także warto pomysleć o jakimś urlopie Last Minute, skoro możecie dostać tanie bilety na loty. A gdzie polecicie za 139 zł?

Tym razem Polskie Linie Lotnicze LOT mają dla Was 4 kierunki: Olsztyn, Mediolan, Wiedeń i Hamburg. Możecie odwiedzić dwie, zaraz obok Paryża, największe stolice kulturalne Europy, które są ikonami stylu, klasy i mody, zwiedzić niemieckie miasto z największym portem morskim czy odpocząć na malowniczych Mazurach przy ognisku, łapaniu ryb czy spływie kajakowym.

Promocyjne loty w LOT

Jak wyglądają ceny lotu do konkretnego miasta w Szalonej Środzie?

  • Warszawa - Olsztyn od 139 zł
  • Warszawa - Mediolan od 449 zł
  • Warszawa - Wiedeń od 449 zł
  • Warszawa - Hamburg od 449 zł

Do zagranicznych miast polecicie taniej również z: Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Poznania, Rzeszowa, Olsztyna, Krakowa i Katowic. A w jakich terminach obowiązują tańsze bilety w ramach Szalonej Środy LOT?

Trasa Okres podróży
Warszawa - Olsztyn 15.08 - 01.10
Warszawa - Mediolan 01.08 - 31.08
Warszawa - Wiedeń 02.08 - 04.09
Warszawa - Hamburg 01.10 - 31.10

Pozostałe terminy i daty wylotów z innych miast sprawdzicie na stronie LOT. Skoro wiecie już kiedy polecicie taniej do Olsztyna, Mediolanu, Wiednia lub Hamburga, czas zarezerwować jakiś nocleg. A czasu może być naprawdę niewiele, ponieważ jeśli zdecydujecie się na wylot już 1 sierpnia - to naprawdę ostatni moment!

Jak zorganizować wczasy Last Minute?

Na stronie Polskich Linii Lotniczych LOT zarezerwujecie tanie bilety lotnicze. A co z hotelem na ostatnią chwilę? Najlepiej skorzystajcie z prostej wyszukiwarki na GoDealla, która na tacy poda Wam kilkadziesią, a nawet kilkaset propozycji noclegów (hosteli, hoteli, campingów, moteli) w wybranym przez Was miejscu.

Godealla tanie hotele

Nawet jeśli w kilku z nich wszystkie miejsca noclegowe będą zajęte, zawsze pozostają inne opcje, z których możecie skorzystać. A jeśli nie macie czasu na samodzielne rezerwowanie wakacji Last Minute? Skorzystajcie z gotowych ofert biur podróży! Na kilka dni przed wylotem ceny są naprawdę niskie i można upolować tanie wakacje, również z dziećmi.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close