logo

Szalona Środa: gdzie tym razem polecisz ze zniżką?

08cze 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Anna Spychalska

0

Środek tygodnia jak zwykle oznacza ciekawe promocje od Polskich Linii Lotniczych, które udostępniane są podróżnym w ramach cotygodniowej akcji Szalona Środa. Jakie kierunki tym razem można upolować w dużo niższych cenach?

Polskie Linie Lotnicze LOT w najnowszej Szalonej Środzie kuszą cenami na przeloty do Budapesztu, Pragi i Genewy. Kierunki te wydają się być idealne na lato, niezależnie od tego, czy planujecie wyjechać jedynie na krótki weekend, czy na trochę dłuższe wakacje.

Podobnie jak w przypadku poprzednich akcji zniżkowych, także dziś, najtańsze połączenia dostępne są z Warszawy. Nie jest to jednak jedyne miasto, z którego możemy polecieć taniej. Dostępne są również opcje z Gdańska, Poznania, Szczecina, Krakowa, Wroclawia, Katowic i Rzeszowa. W zależności od tego skąd lecimy, zmienia się cena biletu. Jak zwykle szansa na kupno tańszych biletów lotniczych obowiązuje wyłącznie w środę.

Ceny za przeloty w dwie strony z bagażem rejestrowanym z Warszawy wyglądają następująco:

  • przelot do i z Genewy od 549 zł
  • przelot do i z Budapesztu od 359 zł
  • przelot do i z Pragi od 399 zł

Okres podróży w promocyjnych cenach dostepny jest w terminach:

  • Warszawa - Genewa w terminie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2016 roku
  • Warszawa - Budapeszt w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 roku
  • Warszawa - Praga w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 roku

Tanie hotele

Zdecydowaliście się skorzystać z promocji PLL LOT? To świetna informacja dla Waszego portfela, jednak nie oznacza to końca wydatków - pozostaje bowiem wybranie hotelu, który nie zrujnuje wakacyjnego budżetu. Także w tej sprawie jesteśmy chętni do pomocy ;) Polecamy skorzystanie z naszej wyszukiwarki tanich hoteli, która sprawdzi i porówna ceny noclegów oferowanych przez najpopularniejsze systemy rezerwacjyjne na świecie. Wystarczy wejść na www.godealla.pl/hotele i wyszukać miejsca i terminu, który nas interesuje.

Jeżeli natomiast nie chcesz samemu "składać" swojej podróży, szukając osobno biletów i noclegów, a zależy Ci na niskiej cenie, sprawdź okazyjne oferty z biur podróży, które kompleksowo organizują wyjazdy

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close