logo

Szalona promocja w Burger King: zrób zdjęcie w McDonalds i zgarnij zestaw 30% taniej!

10kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Tytuł to nie pomyłka, nie jest to także spóźniony primaaprilisowy żarcik. Burger King rozstrzygnął konkurs na najbardziej szaloną weekendową promocję. Wygrała propozycja jednego z fanów: każdy, kto w koronie Burger Kinga wybierze się do konkurencyjnej restauracji i udokumentuje to zdarzenie zdjęciem, otrzyma 30% rabatu na wybrany zestaw. Akcja startuje w najbliższy weekend!

Konkurs z nagrodami w Burger King

Konkurs Crazy Days trwa przez cały rok, podzielony został na poszczególne edycje. Informacja o rozpoczęciu najnowszej została ogłoszona na fanpage'u Burger King 14 marca. Fani mieli czas do północy, by wpisywać w komentarzach swoje szalone propozycje na Crazy Days. Spośród nich wybrano trzy; ich autorzy otrzymali potrójne kupony na Whopper'a. W dalszej części konkursu decyzję podejmowali już inni fani BK na Facebooku.

Fani zadecydowali o niekwestionowanym zwycięstwie najbardziej - wydawałoby się - kuriozalnej propozycji.

Osoba, która w koronie Burger Kinga zapozuje do zdjęcia przy kasie w McDonalds, udostępni zdjęcie na Facebooku, a następnie pokaże je kasjerowi w BK, może liczyć na konkretną zniżkę na zestawy. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone dodatkowo!

30% rabatu na zestawy w Burger King

Jeśli więc od jakiegoś czasu masz ochotę na wygłupy, w weekend 12-13.04 możesz dzięki nim zyskać zniżkę - wystarczy odebrać koronę w restauracji BK i udać się do McDonalds ze smartfonem :-) Na Facebooku już pojawiają się pierwsze zgłoszenia - w tym pracowników McDonald's. Czy właśnie jesteśmy świadkami rozpoczynającej się wojenki brandów? :-)

Przypominamy jednocześnie, że pozostało jeszcze tylko kilka dni, w czasie których można skorzystać z kuponów rabatowych do Burger King - ich wykorzystanie nie wymaga podejmowania żadnych dodatkowych akcji :) Więcej na ten temat przeczytacie w tym wpisie: Kupony rabatowe do Burger King: zestawy w supercenach

Sprawdźcie także okazje specjalne w innych restauracjach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close