logo

Sylwestrowe promocje na piwo i przekąski

31gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Już dzisiaj Sylwester! Wyprawiacie domówkę, idziecie do znajomych, siedzicie przed telewizorem, a może idziecie na imprezę? Niezależnie od tego, co będziecie robić, dla Was wszystkich organizowane są właśnie najlepsze promocje na przekąski oraz alkohol. Sprawdźcie, które promocje przykuły naszą uwagę.

Reklama

Jak Wam idą przygotowania do Sylwestra? Jeżeli jeszcze nie zrobiliście zakupów na domówkę czy imprezę to będziecie mieli jeszcze szansę zaoszczędzić. W wielu sklepach organizowane są przeceny na to, co na imprezach jest najbardziej popularne: piwo i przekąski.

Piwo w promocji

Piwo to jeden z najczęściej spożywanych alkoholi. Nie jest to trunek, który kupuje się na specjalne okazje, bo wiele osób spożywa go naprawdę w przeróżnych chwilach. Niektórzy deklarują jednak, że jeśli w Sylwestra piją coś, co ma procenty, to jest to najczęściej piwo. Gdybyście byli zainteresowani, to w wielu sklepach właśnie na ten produkt ogłaszane są przeróżne promocje. Postanowiliśmy to sprawdzić!

I zgadza się. Najbardziej znane sklepy nawet na głównych stronach posiadają informacje o tym, że przeceniają jakieś piwo. Trudno było wybrać te najlepsze, jednak postanowiliśmy, że przedstawimy Wam promocje piw dwóch marek z każdego marketu.

 

  1. Żywiec: sześciopak za 9,99 zł (oszczędzasz 1,95 zł)
  2. Carlsberg: puszka 1,99 zł (-26%)
  1. Warka: dwa czteropaki za 16 zł
  2. REDD's: czteropak za 10,99 zł (oszczędzasz 4 zł)
  1. Okocim: czteropak za 9,50 zł
  2. Ciechan: butelka 0,5l za 3,19 zł
  1. Łomża: dziesięciopak za 17,99 zł
  2. Corona: butelka 3,49 zł
  1. Harnaś: czteropak za 8,85 zł (-31%)
  2. Somersby: czteropak za 9,99 zł (-33%)

Tanie przekąski na Sylwestra

W mowie potocznej, produkty podawane jako przekąska do alkoholu, nazywają się "zagrychą" ;-) Prawdopodobnie każdy z nas kiedyś użył (bądź użyje) tej nazwy. A zatem, jeśli chcecie kupić coś na zagrychę, a nie macie czasu na przygotowywanie np. ogórka czy śledzika, postawcie na gotowe rozwiązania: chipsy i paluszki. Gdzie kupicie je zatem w promocji?

Chipsy

Paluszki

Niezależnie od tego, gdzie spędzacie Sylwestra, z pewnością ucieszą Was te promocje. Już teraz idźcie na zakupy, bo pamiętajcie, że dzisiaj sklepy są czynne krócej. Poza tym, pracują w nich także inni ludzie, a chyba nie chcecie przedłużać ich pracy i psuć im Sylwestra? ;-)

Życzymy Wam wszystkim szampańskiej zabawy, pełnej Waszych ulubionych produktów, dostępnych oczywiście w promocyjnych cenach. Poniżej dodatkowe promocje w znanych marketach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close