logo

Sylwester za granicą do 120 zł: Berlin, Praga, Wiedeń, Wilno, Budapeszt

18gru 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Jeszcze nie wiecie, jak i gdzie przywitacie Nowy Rok 2019? Wciąż nie jest za późno na rezerwację wyjazdu! Marzy Wam się Sylwester w Berlinie, Pradze, Wiedniu, Budapeszcie czy Wilnie? Mamy dla Was kupony rabatowe na sylwestrowe wycieczki do 120 zł.

Reklama

Nie macie jeszcze sprecyzowanych planów sylwestrowych i obawiacie się, że już za późno na planowanie imprezy do białego rana za granicą? Nic z tych rzeczy! Wciąż jeszcze możecie przywitać Nowy Rok 2019 w jednej z europejskich stolic. Berlin, Praga, Wiedeń, Budapeszt, Wilno - dokąd chcielibyście się wybrać na sylwestrowy wieczór? Spośród różnych serwisów z kuponami rabatowymi i ofertami turystycznymi wyszukaliśmy dla Was najbardziej atrakcyjne cenowo i wciąż dostępne propozycje wycieczek na Sylwestra 2018 za granicę. Dzięki temu Nowy Rok przywitacie naprawdę hucznie, a za swój wyjazd nie zapłacicie więcej niż 120 zł.

Sylwester za granicą do 120 zł

Berlin - 59 zł: 

Sylwester 2018 w Berlinie

Berlin jest na tyle blisko, że możecie wybrać się tam nawet samochodem, ale jeśli wolicie na Sylwestra wyjechać wycieczką zorganizowaną, na stronie Kuptravel.pl znaleźliśmy kupon rabatowy za 59 zł. Obejmuje on transport autokarem, opiekę pilota, zwiedzanie miasta i co najważniejsze... przywitanie Nowego Roku pod gołym niebem przy Bramie Brandenburskiej :-) Dodatkowo będziecie musieli dopłacić 20 zł za ubezpieczenie i opłaty drogowe oraz 10 euro za bilety wstępów.

Wiedeń - 99 zł:

Sylwester 2018 w Wiedniu

Niecałe 100 zł wystarczy Wam, żeby na Sylwestra wyjechać do Austrii i Nowy Rok przywitać w przępięknym Wiedniu. Poza transportem autokarem i imprezą sylwestrową pod gołym niebem, w cenie kuponu rabatowego otrzymacie także zwiedzanie miasta i będziecie mogli zobaczyć największe zabytki Wiednia: Ringstrasse, Operę, Ratusz, Katedrę św. Stefana, Hofburg czy Parlament. Dodatkowe opłaty obligatoryjne: ubezpieczenie 20 zł/osoba, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny- 10 zł/osoba, opłata za zwiedzanie miasta 10 euro/osoba.

Berlin, Praga, Wiedeń, Budapeszt, Lwów, Wilno - od 59 zł:

Sylwester 2018 za granicą

Znaleźliśmy dla Was także ofertę wyjazdów na Sylwestra do różnych miast w Europie. W zależności od kierunku za swoją wycieczkę zapłacicie od 59 zł do 119 zł, czyli wszystko mieści się w założonym przez nas budżecie :-)

  • Berlin - 59 zł
  • Praga - 79 zł
  • Wiedeń - 99 zł
  • Budapeszt - 99 zł
  • Lwów - 109 zł
  • Wilno - 119 zł

Swój sylwestrowy wyjazd zarezerwujecie przez stronę Okazik. Przy każdej z opcji dodatkowo będziecie musieli zapłacić za ubezpieczenie (20 zł/osoba) oraz za zwiedzanie miasta (ok. 10 euro płatne u pilota).

Sylwester 2018 za granicą

Na Grouponie znaleźliśmy bardzo podobną propozycję sylwestrowych wyjazdów, do Berlina (59 zł), Pragi (89 zł), Wiednia i Budapesztu (99 zł), Lwowa (109 zł) i Wilna (119 zł). W tym przypadku również czekają Was jeszcze dodatkowe opłaty obligatoryjne w postaci ubezpieczenia i opłat administracyjnych, więc tylko od Was zależy czy zarezerwujecie swoją wycieczkę na Sylwestra przez stronę Okazik czy przez Groupona :-) Oba serwisy są przez nas sprawdzone i śmiało możemy je polecić.

Wszystkie nasze propozycje do 120 zł dotyczą krótkich, dwudniowych wycieczek bez noclegu (wyjazd 31.12, powrót 01.01). Jeśli jednak wyjazd na Sylwestra chcecie połączyć z przedłużonym urlopem i marzycie o spędzeniu chociaż kilku dni poza domem, mamy dla Was także propozycje dłuższych wyjazdów z rabatami. Gdzie jeszcze uda Wam się zarezerwować swój hotel taniej? Sprawdźcie poniżej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close