logo

Sylwester za granicą do 100 zł: Praga, Berlin, Wiedeń, Budapeszt

07gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz przywitać 2017 rok za granicą i spędzić największą imprezę w roku w jednej z europejskich stolic? Co wybierasz? Pragę, Berlin, Wiedeń, a może Budapeszt? Możesz tam pojechać na Sylwestra za mniej niż 100 zł!

Reklama

Wiemy, że teraz głównie żyjecie świętami, kupowaniem prezentów i całą gorączką związaną z przygotowaniami do Bożego Narodzenia, ale zapewne już kilka razy usłyszeliście pytanie "Co robicie w Sylwestra?". No właśnie... co robicie? Jeszcze nie macie planów? W takim razie wybierzcie się do Pragi, Berlina, Wiednia czy Budapesztu i to za mniej niż 100 zł!

Oferty sylwestrowe za granicą do 100 zł

Sylwester w Pradze

Sylwester w Pradze do 100 zł

Jeśli Nowy Rok chcecie przywitać w jednym z najpiękniejszych i urokliwych miast w Europie, to możecie wybrać się do Pragi już za 69zł. Co otrzymacie w cenie? Transport autokarem, zwiedzanie miasta oraz Sylwester w samym sercu pięknej Pragi -> LINK do oferty. Na Grouponie znajdziecie również inne propozycje sylwestrowych wyjazdów bez noclegu.

W cenie 69 zł nie ma zawartego ubezpieczenia, ale możecie je dodatkowo dokupić za 15 zł od osoby. Warto również żebyście pomyśleli o Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego. Tutaj dowiedzie się jak ją wyrobić i czy rzeczywiście będzie Wam potrzebna. Poza tym obowiązkowo będziecie musieli przygotować 10 euro na opłaty administracyjne.

Sylwester w Berlinie

Sylwester w Berlinie

Mamy dla Was ofertę wyjazdu sylwestrowego do stolicy Niemiec z rabatem 84%. Za 49 zł nie tylko zobaczycie zabytki Berlina, ale również weźmiecie udział w jednej z największych sylwestrowych imprez z pokazem sztucznych ogni i koncertami znanych, światowych wokalistów. Oferta jest dostępna pod tym linkiem. Cena nie obejmuje ubezpieczenia (15 zł od osoby) oraz opłaty klimatycznej (7 euro od osoby).

Sylwester w Wiedniu

Sylwester w Wiedniu do 100 zł

Do Wiednia na Sylwestra pojedziecie za 85 zł i w tej cenie będziecie mieli zapewniony transport, zwiedzanie tego pięknego miasta i oczywiście sylwestrową imprezę pod gołym niebem z fajerwerkami i koncertami. Ofertę na wyjazd w Sylwestra do Wiednia znajdziecie na Grouponie. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia (15 zł od osoby) i opłat administracyjnych (10 euro od osoby), więc pamiętajcie, żeby wygospodarować jeszcze pieniądze na obligatoryjne dopłaty.

Sylwester w Budapeszcie

Sylwester w Budapeszcie do 100 zł

Gotowi na podbijanie Budapesztu? Wyjazd do stolicy Węgier kupicie z rabatem 51% za 99 zł, a w tym transport autokarem, zwiedzanie miasta (Peszt - Śródmieście, Bazylika, ul. Vaci, Parlament, Buda - Stare Miasto, kościół św. Macieja, Ratusz, Plac Kapisztran, Brama Wiedeńska, Plac Disz, Baszta Rybacka, Zamek Królewski) oraz przywitanie Nowego Roku 2017 podczas licznych koncertów w centrum miasta. Oferta dostępna na TravelDay.

Jeśli do tej pory nie mieliście planów na Sylwestra to teraz już z pewnością wiecie gdzie pojedziecie na najbardziej wyjątkową noc w całym roku! A gdzie znajdziecie zniżki, dzięki którym od stóp do głów przygotujecie się na świętowanie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close