logo

Sylwester last minute za mniej niż 100 zł za osobę: opcje dla spóźnialskich!

18gru 2013

Kategoria: Promocje | Autor: Monika Maczkowska

0

Nagle, ni stąd, ni zowąd, orientujesz się, że jest listopad i wypadałoby już zacząć planować imprezę sylwestrową. Owo już rozciąga się nieco w czasie i niespodziewanie nadchodzi połowa grudnia... Jeśli na horyzoncie nie ma żadnej domówki, opcja Sylwestra z Jedynką przyprawia Cię o dreszcze, a w mieście trwają przygotowania do sylwestrowej zabawy z Mezo i Kasią Wilk, nie załamuj się! Przygotowaliśmy dla Ciebie 7 ofert zakupów grupowych, dzięki którym wciąż masz szansę świetnie zabawić się tego wyjątkowego dnia. Nawet pomimo wypłukanego przez świąteczne zakupy portfela!

Tani Sylwester w Polsce? Czemu nie?

1. Pruszków: 99 zł/2 os.

Romantyczny wieczór z drugą połową? Nie ma lepszej (i tańszej) opcji niż oferta trzygwiazdkowego hotelu ComfortBiznes. Cena obejmuje 2-dniowy pobyt (1 nocleg) ze śniadaniem dla dwóch osób. Oferta dostępna na portalu Cuppon.pl

sylwester pruszków comfortbiznes

źródło: Cuppon.pl


2. Zieleniec: 85 zł/os.

Coś dla miłośników zimowego, sportowego szaleństwa: aktywny Sylwester na stoku! Cena obejmuje transport do Zieleńca (autokarem klasy LUX o podwyższonym standardzie), opiekę pilota wycieczki, ubezpieczenie NWW, zabawę przy muzyce granej przez DJa, Sylwestrony Slalom z nagrodami i inne atrakcje. Oferta dostępna na portalach FastDeal i Gruper.

sylwester zieleniec

źródło: FastDeal.pl

 

3. Poznań: 149 zł/2 os.

Położony w samym centrum miasta dwugwiazdkowy Hotel Lech proponuje w tej cenie jeden nocleg (2 dni) ze śniadaniem dla dwóch osób. Samotnicy nie powinni czuć się poszkodowani: pobyt dla jednej osoby to wydatek rzędu 100 zł. Oferta dostępna na portalu FastDeal.

tani sylwester w Poznaniu

źródło: FastDeal.pl

 

4. Warszawa: 189zł/2 os.

A może impreza sylwestrowa w klimacie amerykańskich lat 20.? Cena obejmuje udział w balu wzbogaconym wieloma atrakcjami (występ grupy tanecznej Show Burlesque, nauka charlestona). Dodatkowo zostaniesz przywitany jak na prawdziwą gwiazdę przystało: na czerwonym dywanie i w otoczeniu tancerek. Oferta dostępna na portalu Gruper.

sylwester Wielki Gatsby lata 20 Warszawa

źródło: Gruper.pl

Jeszcze tańszy Sylwester zagranicą!

1. Ostrawa: 49 zł/os.

Szansa na odwiedziny u naszych ukochanych sąsiadów i zobaczenie na własne oczy jak wyglądają słynne sylwestrowe zabawy na ulicy Stodolni. Cena obejmuje przejazd autokarem i opiekę pilota w Ostrawie (wycieczka jednodniowa, powrót 1.01.14 ok godz. 2.00.). Oferta dostępna na portalach Gruper i Cuppon.pl.

sylwester ostrawa

źródło: Gruper.pl

2. Berlin: 89 zł/os.

Oprócz zabawy chcesz także nieco pozwiedzać? Dzięki tej ofercie biura Margo Travel za 89 zł spędzisz dwa dni w stolicy Niemiec, bawiąc się i odchamiając jednocześnie. Cena obejmuje przejazd autokarem o podwyższonym standardzie, opiekę pilota, realizację całego planu zwiedzania (info na stronie z ofertą) oraz ubezpieczenie NNW i KL. No i oczywiście imprezę pod Bramą Brandenburską. Oferta dostępna na portalach Gruper i Groupon.

Tani Sylwester w Berlinie

źródło: Gruper.pl

3. Berlin, Praga, Wiedeń lub Budapeszt: 99 zł/os.

Do wyboru do koloru! Jednodniowe wycieczki typu Express (z niektórych miast wyjazd 30.12) łączące świetną zabawę ze zwiedzaniem miasta. Cena obejmuje przejazd luksusowym autokarem do wybranego miasta. Oferta dostępna na portalu Groupon.

Sylwester Biuro Beatur

 

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close